a
coinnet

Shiba Inu, DOGGY DAO’nun İlk Aşamasını Duyurdu

coinnet
coinnet

Shiba Inu geliştiricileri, yakın tarihli bir blog gönderisinde Doggy merkezi olmayan organizasyonunun beta sürümü olan DAO 1’i duyurdu.

Shiba Inu’nun Discord moderatörünün yakın tarihli bir AMA oturumu sırasında yaptığı açıklamaya göre DAO, geliştiricilerin belirli alanlar üzerinde yetki kullanmasını engelleyerek topluluğa güç verecek.

DAO1’in Amacı

DAO 1’in amacı, topluluğun ShibaSwap merkezi olmayan borsadaki likidite havuzlarına hangi kripto para birimi çiftlerinin ekleneceğine karar vermesini mümkün kılmaktır.

Bu şekilde, Shiba Inu ekosistemine fayda sağlayacak projeler rekabetçi olmaya teşvik edilecektir.

Beta sürümü, ShibArmy içindeki duyarlılığı ölçmek ve çok çeşitli tekliflerin yapılmasına izin verecek DAO 2 adlı daha karmaşık bir sürümün piyasaya sürülmesinden önce geri bildirim almak içindir.      

Şu andan itibaren kullanıcılar, oy hakkı kazanmak için BONE tokenini stake ederek ve BONE tokenlarını alarak her bir çift için oy kullanabilecekler.  

Sahipler ayrıca BONE likidite sağlayıcılarının ne kadar alacağına da karar verebilecek.

Kullanıcılar, iki haftalık bir süre boyunca likidite havuzunda görünecek en fazla 30 çift seçebilirler. Bundan sonra, topluluk yeni bir ticaret çifti paketi seçmek zorunda kalacak. Bu şekilde döngü tekrar edecek ve süreç yeniden başlayacak.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.