a
coinnet

SINOVATE BETELGEUSE Mainnet Test Aşamasında

Bildiğiniz üzere V Label sertifikasına sahip olan ilk Türk kripto projesi SINOVATE(SIN), haftalık olarak gelişmeleri ve duyuruları topluluğu ile paylaşan, şeffaf bir projedir. Her hafta düzenli olarak aktardığımız SINOVATE(SIN) gelişmelerini ve güncellemelerini buraya tıklayarak sıralı şekilde inceleyebilirsiniz. SINOVATE (SIN) geçtiğimiz haftalarda detaylarını aktardığı BETELGEUSE Ana Ağ(Mainnet) Yükseltmesini şu anda yayınlamış durumda. Test aşaması 29 Mayıs 2021’in ilk saatlerinden 5 Haziran 2021’in son saatlerine kadar devam edecek. Toplam süre tam bir hafta olacak ve en son Bitcoin çekirdeği 0.21 kod tabanı ile hibrit konsensus ve Proof of Stake(Hisse Kanıtı) işlevselliğine izin verecek ilk deneyim gerçekleşecek.

Resmi BETELGEUSE Mainnet çıkış takvimi ilerleyen dönemlerde topluluğa aktarılacaktır.

Cüzdan

Genel Testnet Cüzdanı 0.21.0rc2 buradan indirebilirsiniz.

Kılavuzlar

  • Putty veya başka bir SSH (Secure Shell) istemci programı kullanarak bir testnet DIN Düğümü kurmak için bu kılavuzun takip edebilirsiniz: Kılavuz

Coinlerin Testi

Testnet paraları “SINOVATE Faucet(Musluk)” üzerinden ücretsiz olarak elde edilebilir (Buraya tıklayabilirsiniz).

Son olarak elde edilen Testnet coinlerinin hiçbir değere sahip olmayacağını unutmayın. Lütfen ana ağ adreslerine testnet paraları göndermeyin ve almaya çalışmayın. Bunu yapmak paranızın kalıcı halde kaybolmasına neden olacaktır.

SINOVATE ve BETELGEUSE Mainnet test aşamasının detaylarını aktarıyor olacağız.

SINOVATE(SIN) güncellemeleri İngilizce dilinde topluluğa duyurulmaktadır. Genel güncellemeler, sosyal medya ve topluluk gelişimi ve Github teknik detayları için resmi sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

Projenin TwitterTelegramFacebookRedditGithub ve Youtube kanalları.

SINOVATE(SIN) güncellemelerini her hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da topluluğa duyuracak. Haftalıklar bültenler şeklinde yapılan güncellemeler ve duyurular kullanıcılara aktarılıyor. Projenin güncellemelerini Türkçe okumak için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Detayları ve etkinlik takvimini aktarıyor olacağız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.