CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

SINOVATE (SIN) Haftalık Güncelleme 18/01/2021 ~ 25/01/2021

SINOVATE (SIN), SINOVATE (SIN) Haftalık Güncelleme 18/01/2021 ~ 25/01/2021

SINOVATE (SIN) her hafta haber, ilerleme ve proje geliştirmenin bir özetini yayınlamaktadır. Bu makale, topluluğumuzu SIN ile ilgili her şey hakkında bilgilendiren, devam eden bir dizinin en son sürümü olarak hizmet vermektedir. Güncellemelerin ne zaman olduğundan haberdar olmak için sosyal medya ve iletişim kanallarımızı takip etmeye devam edin.

DUYURULAR VE ORTAKLIKLAR

SINOVATE Topluluk Yönetişim Önerisi

Bu teklifin nedenleri ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olmak için burayı tıklayabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, sonuç ne olursa olsun, SINOVATE (SIN) yalnızca çoğunluğun karar verdiği şekilde ilerleyecektir. Oyunuz bizler için kıymetlidir. Geleceğimizi şekillendirmeye yardımcı olmak ve herkes için daha fazla eşitlik, zenginlik ve birinci sınıf merkezi olmayan bulut veri depolaması oluşturma yolculuğumuzda bize katılın.

SINOVATE, HODL Coin Offer açıklayıcı videosunu yayınladı

Bankaların düşük faiz oranlarından bıktınız mı? Daha karlı alternatifler mi arıyorsunuz? Sinovate Hodl Coin Offers (HCO) pazarlama kampanyası tam olarak size göre. 75.000 SIN’i tek seferlik 12 aylık bir süre boyunca kilitleyerek %15’e varan APY (yıllık yüzde getiri) kazanın. Bu 11.250 ekstra Sinovate jetonuna eşittir. 54.000 blok 75 gün, boyunca aktif kalacak olan HCO programına katılmak için hala geç değil! HCO kayıtları 04.02.2021 civarında resmi olarak kapanacaktır. HODL Jeton Teklifi açıklayıcı videosunu buradan izleyebilirsiniz. Beğen butonuna basmayı unutmayın! Önceki tüm video yayınları için Sinovate YouTube Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

FLITS Barındırılan Hizmet: Resmi SINOVATE Bildirimi

Kasım ayında SINOVATE AURORA Mainnet önce farkında olabileceğiniz gibi, Flits proje onların uygulama sonsuz düğümleri kurma bir sorunla karşılaştı. Bu hata, Flits’te barındırılan tüm sonsuzluk düğümlerinin kaybolmasına neden oldu. Sinovate, etkilenen düğüm sahiplerinin tamamen geri ödenmesi ne de boşuna bir çözüm bulmak için Flits ekibiyle birlikte çalışmaya başladı.

Sinovate ve Flits arasında görüşmeler başarısız oldu. Her iki şirket de bağımsız tazminat planları başlatmaya karar verdi. SINOVATE (SIN), olabildiğince çok etkilenen üyeyi desteklemeyi hedeflerken, aynı zamanda bu üyeleri, minimum kayıpların oluşmasını sağlamak için Flits’in tazminat planını kullanmaya teşvik etti. Bu sorundan etkilendiyseniz, tazminatınızı göndermede bilgileri kullanacağımız için lütfen bu formu dikkatli bir şekilde doldurun . Bu olmadan herhangi bir tazminat iletmeyeceğimiz için lütfen yalnızca orijinal Teminatlı Düğüm Adresini kullanın .

Etkilenen düğümlerin tam listesini alır almaz formlar işleme alınacaktır. Flits kullanıcıları, burada açıklandığı gibi 866.800 bloğu ile tazmin edecektir. Lütfen sağlanan tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Bu form 01.03.2021 tarihinde kapanacaktır. Lütfen formu diğer Flits kullanıcılarıyla paylaşın. Mükemmel desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kaynak: sinovatechain

Benzer Yazılar

Documentchain (DMS), Blockchain Üzerindeki Telif Hakkınızı Korur…

Kasım ERTAŞ

TAP Token Etkinliği – Balancer Nasıl Çalışır?

Yavuz Cem AKYOL

Blockpass, zincirde Dijital Kimlik verileri sağlamak için EasyFi ile ortak oldu

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku