a

Sinovate(SIN) Haftalık Güncelleme (14/06/2021 – 21/06/2021)

V Label sertifikasına sahip olan ilk Türk kripto projesi SINOVATE(SIN), haftalık olarak gelişmeleri ve duyuruları topluluğu ile paylaşan, şeffaf bir projedir. Geçmiş SINOVATE (SIN) güncellemeleri için buraya tıklayabilirsiniz. Sinovate(SIN) Haftalık Güncelleme (14/06/2021 – 21/06/2021) ise şu şekilde:

Yaklaşan Betelgeuse Mainnet yükseltmesini uygulamadan önce PoS4 hibrit konsensüs algoritması ve yeni kod tabanı BTC 0.21 kapsamlı bir şekilde test ediliyor. Uzun süredir beklenen ve herkese açık olan Betelgeuse Testnet ise şimdi yayında. Dördüncü nasıl PoS algoritmasını denemek için hemen katılabilirsiniz. Ayrıca yeni kod tabanı diğer projelere kıyasla bir hayli hızlı ve güvenli görünüyor.

Birçok özel geliştirmeye gelince, yolda bazı öngörülemeyen sorunlar yaşadık. Daha iyi uyumluluk için kod tabanını bir kez daha en son Bitcoin çekirdeğine güncellemek zorunda kaldık. Topluluğumuzun sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz. Bu yüzden doğal olarak, mümkün olan en kısa sürede teslim etmek istiyoruz. Ancak, en büyük hedefimiz, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan mükemmel bir ürün sunmaktır. Baş Geliştiricimiz Giacomo Milligan, diğer adıyla Giaki3003’ün hardfork’umuzun mevcut durumu hakkında aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atın.

Duyurular ve Başlıklar

Yaklaşan süresi dolan sonsuzluk düğümleri
Sinovate SIN Haftalık Güncelleme 14/06/2021 – 21/06/2021

Topluluk ve Sosyal Medya Gelişimi

Tüm sosyal medya ve iletişim kanallarında büyümeye devam ediliyor.

Sosyal medya ve iletişim kanalları
Sinovate.io (İnternet sitesi verileri)

Geliştirme

SINOVATE her zaman olduğu gibi, gelişmekle meşgul. Yaklaşan Betelgeuse ana ağ yükseltmesi ve hibrit fikir birliği için teminat kanıtı eklenmesi, geliştirme ekibini bir hayli meşgul ediyor.

Buraya tıklayarak projenin Github hesabı üzerinden kaynakları inceleyebilirsiniz.

Sinovate Haftalık (24/05/2021 – 31/05/2021), Sinovate Haftalık Güncelleme (24/05/2021 – 31/05/2021)
Sinovate(SIN) Haftalık Güncelleme (14/06/2021 – 21/06/2021)

Devam Eden Sinovate Güncellemeleri

  • Betelgeuse Mainnet
  • Dördüncü nesil özel Proof of Stake(Hisse Kanıtı) algoritması PoS4 hibrit fikir birliği.
  • BTC 0.21 Kod Tabanı.
  • Teminat yan zinciri, varlık yaratma InfiniteChain. Alterra Dünya Çapında Ortaklık.
  • Hatasız Veri Depolama. IDS – Adım 1. Blockchain tabanlı elektronik posta.
  • bFTP. Blockchain Dosya Aktarım Protokolü.
  • SINCORD Messenger (Merkezsiz Doğrudan Mesajlaşma).

Detaylı teknik bilgi için SINOVATEblockchain Github sayfası.

Blockchain İstatistikleri

Sinovate(SIN) Haftalık Güncelleme (14/06/2021 – 21/06/2021)

SINOVATE(SIN) güncellemeleri İngilizce dilinde topluluğa duyurulmaktadır. Genel güncellemeler, sosyal medya ve topluluk gelişimi ve Github teknik detayları için resmi sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

Projenin DiscordTwitterTelegramFacebookRedditGithub ve Youtube kanalları.

SINOVATE(SIN) güncellemelerini her hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da topluluğa duyuracak. Haftalıklar bültenler şeklinde yapılan güncellemeler ve duyurular kullanıcılara aktarılıyor. Projenin güncellemelerini Türkçe okumak için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Detayları ve etkinlik takvimini aktarıyor olacağız.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.