CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri
Ana Sayfa » SnowGem(XSG)

SnowGem(XSG)

Doğan Şahin
SnowGem, platformunda yeni bir cüzdan ve kredi kartı özellikleri sunuyor

Kamu blockchain projeleri, dünyaya daha hızlı ve düşük maliyetli ödemeler almak için kafa yorarken, gizli coinler gizlilik unsurunu ekleyerek blockchain teknolojisinin kullanımını kolaylaştırmayı ve güvence altına almayı başardı.

snowGem (XSG), zcash tabanlı ve Blockchain ağında şifrelenmiş işlemleri kolaylaştırmak için sıfır bilgi kanıtı (zkSNARKS) kullanan merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

ZkSNARKS, gönderenin veya alıcının kimliğini açıklamadan iki taraf arasında güvenli işlemler sağlayan blockchain tabanlı gizlilik odaklı bir özelliktir.

SnowGem (XSG) zcash blockchain’in çatallı bir versiyonu olduğundan, platformun hemen hemen tüm özelliklerini ve daha fazlasını devralır. Masternode sahipliğini sunan ilk ve tek zcash türevidir.

Snowgem’i özel kılan şey full-node özelliğine sahip çok coin birimli modern cüzdanına sahip olması ve ayrıca kredi / ön ödemeli kart desteği ile birlikte gelen bir ödeme işleme sistemi üzerinde çalışıyor olmasıdır.

SnowGem, kendi SnowPay platformu ve kredi/ön ödemeli kart desteği ile ödeme endüstrisinde devrim yaratıyor Snowgem’deki geliştirme ekibi, MasterCard gibi kanıksanmış ekiplerle ortaklık kurarak kripto ödemelerini ana akıma getirmeyi planlayan bazı cesur adımlar atıyor.
SnowGem ekibi, (SnowPay platformu), ön ödemeli kart projesinde MasterCard ile çalışmasında son düzenleme aşamasına girdi. Bu ortaklığın sonucu olarak, iki platform da kullanıcıların günlük yaşamları boyunca kripto para birimleri harcamalarına izin veren ağ entegrasyonları oluşturacaklar. Bu Snowgemin kitlesel olarak benimsenme ve diğer tüm dijital para birimleri için büyük bir adımdır.
Snowgem’deki geliştirme ekibi, yeni Coinguard cüzdanıyla birlikte SnowPay fikrini de piyasanın onayına sürmeyi planlıyor. Bununla platform, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan entegre ve “hepsi bir arada” bir çözüm sunacak.

yani Snowgem’in ilk icraatı olan SnowPay kartlarının, şu andan itibaren sabit bir tarih olmaksızın yakın tarihlerde piyasaya sürülmesi muhtemeldir.

Snowgem’in kendi yapımı CoinGuard cüzdanı hakkında da çok fazla dedikodu var. Bu, kullanıcılarının tüm Kripto para birimlerini güvenli ve “harcanabilir” bir yerde saklamasına izin veren full-node bir Kripto cüzdanıdır.
SnowGem platformunun yeni gelişmeleri ve özellikleri

Kullanıcılarına daha fazla kontrol imkanı sağlamak adına, SnowGem geliştirme ekibi, kullanıcı gizliliği için yerel bir merkezi olmayan değişim (Dex) geliştiriyor. bunun içerisinde medya ve belgeleri saklamak için Masternodelar sayılabilir.
SnowGem platformunun özel özelliklerinden bazıları Gizlilik, uzun ömür, kullanılabilirlik ve Karlılıktır.

Gizlilik: Korumalı işlemleri kullanarak, gönderenin ve alıcının kimliğini gizler. Bu, finansal bilgilerinizi gizli tutmaya yardımcı olur.
Süreklilik: SnowGem ekibi uzun vadeli sonuçlar sunmaya istiyor. bu nedenle topluluğundan gelen geri bildirimlere ve önerilere açıklar.
Kullanılabilirlik: dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir zamanda SnowGem göndermek ve alabilirsiniz. SnowGem anında ödeme almak için olanak sağlar.
Karlılık: platform, kullanıcıları snowgem XSG’YE sahip oldukları için ödüllendiren bir yapıya sahiptir.

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku