a
coinnet

Solana Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı: 215 Dolar

Solana’nın yükselişi devam ediyor. Eylül ayında zirveye ulaşan Solana, Ekim ayı ile birlikte rekorunu tazeledi.

Halka açık blok zinciri platformu Solana, Eylül ayından önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Yeni rekor, Solana’nın özellikle başarılı olduğu yükselen bir kripto pazarının ortasında geliyor.

  • Geçen hafta, Solana neredeyse tüm zamanların rekorunu tazeledi. Bu, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinden hemen sonra oldu.
  • Bugün de buna benzer bir şey gördük. Bitcoin geçen haftaki rallinin ardından dinlenip konsolide olurken, Solana şimdi kendi rekor fiyatına ulaştı. Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle SOL, Binance’de 218 doların üzerinde işlem görüyor ki bütün zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde.
  • Hala 6. sırada yer alırken, piyasa değeri de 65.7 milyar dolara ulaştı. Bu, 5. sıradaki kripto para birimi olan Cardano’nun 4 milyar dolardan biraz gerisinde.
  • Sadece fiyat da değil. Son zamanlarda, Solana’nın platformunda kilitlenen toplam değer de Eylül ayının en yüksek seviyesini kırdı.
  • Solana, geçen hafta %35’in üzerinde artışla ilgili tüm alternatifler arasında en belirgin fiyat artışına sahipti . Buna karşılık Ethereum, etkileyici ancak yine de %8 daha düşük bir oranda arttı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.