a
coinnet

Solar, SXP Blockchain Mainnet’i Başlattı; Büyümeyi İstiyor

coinnet
coinnet

Solar blockchain network, platformunda SXP blockchain mainnet’i başlattı. Bu, SXP’Yİ Solar’ın yerel simgesi haline getirecektir. ABD’li tüccarlara yönelik 2. Çeyrekte büyük bir borsa da SXP’Yİ listeleyecek.
Solar blockchain ağı, yakın zamanda SXP blockchain mainnet lansmanını başlattığı ve SXP’NİN yerel para birimi olarak hizmet verdiği için herkesin dikkatini çekti.

Platformu gibi yeni sürdürülebilir, açık kaynak Katman toplumun blockchain girişimleri, NFT ve kutuları kavramlar için destek de dahil olmak üzere, bir sonraki nesil için tamamen merkezi olmayan bir platform çalışması için izin veren bir açık kaynak araçları-1 blockchain platformu, paketi: proje ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Bu merkezi olmayan köprü iç denetimden başarıyla geçti ve şimdi resmen yayına girdi. BEP20 veya erc20’de SXP belirtecine sahip olan kullanıcılar artık belirteçlerini SXP mainnet paraları ile değiştirebilir. Bir delegeye oy verebilir, madeni paralarını koyabilir, sahte ödüller alabilir ve 2. Çeyrekte tanıtılacak yeni özelliklere katılabilirler.

Takas şu anda Metamask kullanıcıları, exchange operatörleri ve cüzdan sağlayıcıları tarafından kullanılabilir. Ekip yakın gelecekte Trust Wallet müşterileri için destek sunacak. SXP staking’in yenilikçi bir yönü, kullanıcıların fonlarının kilitlenmemesi veya delegelere aktarılmamasıdır. Kullanıcılar fonlarının kontrolünü ve istedikleri gibi oy kullanma ve oy kullanma yeteneklerini elinde tutarlar.

SXP Blockchain Mainnet

Fonlar teslim edilip alındıkça, bir kullanıcının oy ağırlığı otomatik olarak ayarlanır ve yeniden oy kullanma veya oy kullanma zorunluluğu da yoktur. Oylarını değiştirmek için, bir kullanıcı mevcut temsilcisinin oylarını kaldırabilir ve istenirse yeni bir oy işlemi yapabilir.

Mainnet lansmanından önce, Solar zaten kilit stratejik işbirlikleri oluşturmak için çalışıyordu. 28 Mart 2022’de resmi mainnet lansmanının ardından Solar, SXP’DE oluşturulan tüm projeleri listeleyecek bir başlangıç borsası ile ortaklık kurdu. Büyük bir borsa, öncelikle ABD tüccarlarını hedef alacak olan 2. Çeyrekte SXP’Yİ listeleyecek.

Ayrıca, kullanıcılar SXP blockchain’de aşağıdakiler gibi gerçekten yenilikçi özelliklerden de yararlanabilirler: Ethereum’un ERC20 ve ERC712 standartlarına benzer şekilde değiştirilebilir belirteçler oluşturma, protokol tabanlı yazma mekanizmaları ve zincir üzerinde başlatma pedleri, yönetişim modülleri oluşturmak ve projenin kendi platformlarıyla etkileşim kurmak için bir dizi başka araç metaverse.

Buna ek olarak, Solar ekibi daha köklü blockchain girişimlerine meydan okumak ve bu alanda en iyi proje olarak iddiasını ortaya koymak için her türlü niyetinin olduğunu söyledi.

Solar, SXP yerel parasını kullanan bir blok zinciridir. Bu, gerçek yönetişime sahip ve aynı zamanda gerçekten merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmak için çalışan bir ekiple merkezi olmayan bir topluluk tarafından yönlendirilen bir blockchain girişimidir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.