a

Solar, The Capital’in Time to Ship Konferansının Ana Sponsorlarından Biri Olacak

Solar, The Capital’in Time to Ship Konferansının Ana Sponsorlarından Biri Olacak. Bildiğiniz gibi Coinmarketcap kripto para sektörünün en önde gelen adreslerinden bir tanesi. Solar (SXP) ise her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan bir kripto para projesi. Durum böyle olunca The Capital’in düzenlemiş olduğu Time to Ship konferansına Solar (SXP) ekosistemi ana sponsor olarak destek veriyor. Coinmarketcap ve Solar (SXP) sevenler ise bu konferansa ücretsiz olarak katılabilecek.

Solar, The Capital’in Time to Ship Konferansına ücretsiz katılmanızı tavsiye ediyor!

The Capital’in Time to Ship konferansı için ücretsiz kayıt olma şansı ile etkinliğe tanık olabilir, siz de etkinlikte yerinizi alabilirsiniz.

coinmarketcap.jotform.com/220615307059047

Etkinlik Detayları:

Etkinlik tamamen ücretsiz olacak, yukarıdaki linkten siz de kayıt oluşturabilir ve konferansa katılabilirsiniz. Yalnız katılım sınırlı sayıda kullanıcı için mevcut olacağından acele etmenizi öneririz. Konferans 2 günde gerçekleşecek; 26.05.2022 ve 27.05.2022 tarihlerinde.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.