a

Sosyal Medya Platformu Reddit, Bitcoin, Ethereum ve Polygon Yatırımı Yaptı

coinnet
coinnet

Çeşitli forumları ve topluluk odaklı içeriği ile tanınan popüler sosyal medya platformu Reddit, dün gece BTC ve ETH alımını duyurdu. Platform, S-1 dosyalamasında ortaya çıktığı gibi kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) yatırım yapma konusundaki son kararıyla gündem oldu.

Reddit, fazla parasının bir kısmını Bitcoin (BTC) ve Ether’e (ETH) yatırdığını ve firmayı Michael Saylor’un MicroStrategy ve Elon Musk’ın Tesla’sının yanı sıra doğrudan dijital varlıkları satın alan birkaç şirketten biri haline getirdiğini söyledi.

Reddit’ten, Kripto Yatırımı

Dosyalamanın bir parçası olarak, sosyal medya platformu Reddit, fazla parasının bir kısmını Bitcoin ve Ether’e yatırdığını açıkladı. Ayrıca, “belirli sanal malların satışı için bir ödeme şekli olarak” Polygon satın aldığını söyledi. Reddit gelecekte bu stratejiyi sürdürebileceğini söyledi.

Reddit Halka Arz Olacak

Sosyal medya platformu ABD ile bir dosyalama sundu. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), New York Menkul Kıymetler Borsası’nda “RDDT” sembolü altında halka açılacak.

Reddit’in kullanıcı tabanına şirketin gelecekteki büyümesine doğrudan katılması için benzersiz bir fırsat sunmayı amaçlayan ilk halka arzına (IPO) hazırlandığı bir zamanda geliyor.

Dosyaya göre, Reddit’in 2023’te bir önceki yıla göre çok daha yüksek bir rakam olan 804 milyon dolarlık satışları vardı. Şirketin ayrıca 1,3 milyar dolar nakit de dahil olmak üzere toplam 1,6 milyar dolarlık varlığı var.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.