SPONSOR ANLAŞMALARI

Coin-Net; kripto alanında haber ve ortaklık çalışmalarını yürüten, çağın gereksinimlerini yakından takip eden ve dinamik yapılı bir platformdur. Dünya çapında gerçekleşen tüm olayları takip ederek kripto sektörünün kalbinde hizmet veriyoruz. Kripto kullanım oranında Avrupa’da birinci olan ülkemizde, habercilik sektörüne yön verme vizyonumuzla çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Sponsorlu Anlaşmalarımız Sağlandığında Hizmetlerimiz

TELEGRAM (İNGİLİZCE - TÜRKÇE - ALMANCA)

BANNER

MAKALE VE ÖZGÜN İÇERİK ÜRETİMİ

YATIRIMCILARLA İLETİŞİM

7 GÜN BOYUNCA CANLI DESTEK

TÜM HABERLERİN ANINDA PAYLAŞILMASI

YOUTUBE VİDEOLARI

WHITE PAPER

SOSYAL MECRALARDAN DUYURULAR

PRODUCT LISTING (PLP)

KURUCULARLA RÖPORTAJ

TELEGRAM GRUPLARINDA AMA

Neler Yapıyoruz?

Son Dakika Haberleri

Coin-Net ekibi, dünya çapında gelişen her olayı yakından takip eder. Bu sayede ülkemizde ve dünyada gelişen tüm haberler, anında yayımlanır. Kripto para gelişmeleri, davalar, analizler ve çok daha fazlası için tıklayın.

Partnerliklerimiz

Dünyaca ünlü borsa platformları ve altyapılar ile partnerlik anlaşmalarımız mevcuttur. Partnerlik kurduğumuz şirketlere yeni çözüm önerileri getirerek isimlerini duyurma ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirmede destek oluyoruz. Geniş kitlemiz ile sizin her zaman yanınızdayız!

AltCoin Haberleri

Ethereum, Polkadot, Cardano, XRP ve aklınıza gelebilecek her türlü altcoin haberleri için en doğru adres Coin-Net! Dünyada olan gelişmeleri yakından takip ederek size aktarıyoruz. Ünlü analistlerin teknik analiz detayları da sizlerle!

Telegram Grupları

5000’in üzerinde aktif katılımcısı ile Coin-Net Telegram Grubu, 7/24 soru ve görüşleriniz için açık. Diğer yatırımcıların tavsiyelerini okuyabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Web sitemizde yayınlanan her haberi öncelikle Telegram gruplarında görebilirsiniz. Gruba katılmak için tıklayın!.

Sosyal Mecralar

Coin-Net; Twitter, Telegram ve Instagram’da aktif olarak yayın yapmaktadır. Web sitemizde yayımlanan haberler anında sosyal medyada da gösterilir. Aktif bir kullanıcı kitlesi ve dinamik yapısı sayesinde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Özgün İçerikler

Coin-Net haberler köşesinden yayımlanan her haber, editörlerimizin kendi kalemini içermektedir. Dünya çapında yankılanan haberleri en özel haliyle web sitemizde bulabilirsiniz.

Partnerlerimiz

, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor

Çalıştığımız Projeler

, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor
, Sponsor

İletişim: [email protected]