CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

TAP Token Etkinliği – Balancer Nasıl Çalışır?

TAP, TAP Token Etkinliği – Balancer Nasıl Çalışır?

TAP, Balancer’ın, LBP aracılığı ile Tap tokenı IDO’sunun başlatmaktan heyecan duyuyor.

Bu yazıda, Balancer LBP platformunun nasıl çalıştığını ve TAP IDO’ya nasıl katılacağımızı özetliyoruz.

TAP Hızlı Özet

Tapmydata çözümü, insanların dijital kimliklerini geri almaları, bir NFT’de benzersiz, doğrulanmış rıza öğelerini kristalize etmeleri ve verileri harmanlamak ve alışveriş yapmak için şeffaf bir kanal sağlamak için araçlar sunan, merkezi olmayan protokol bir çerçevesidir.

Veriler Kaderdir: Misyonumuz, insanlara verilerinin kontrolünü vermek ve yıllık 325 Milyar ABD Doları değerinde bir pazar payını paylaşmak ya da satın almak için müşterilere verilerinin nasıl kullanılacağı konusunda kolektif ajanslardan yararlanmaktır.

Tapmydata tokenı, Tapmydata için yardımcı program ve yönetim tokenıdır. Token, Tapmydata uygulamasında, orijinal olarak Stellar protokolünde 2 yıldan daha fazla bir süredir kullanılmaktadır. Uygulama içindeki TAP tokenı, Q1 2021’de ERC20 TAP jetonumuzla değiştirilecek

Balancer LBP (Likitide Önyükleme Havuzu) Nedir?

Standart bir Balancer havuzui 8 adede kadar varlığı destekleyebilir. UniSwap benzeri bir protokoldür.

Dengeleyicinin Likidite Önyükleme Havuzu (LBP), havuz ağırlıklarını zaman içinde otomatik olarak ayarlayan özel bir Balancer havuzu türüdür. Bu, token üzerinde aşağı yönlü fiyat baskısı uygular ve botun önden çalışmasını ve balinanın tokenlarını satmasını engeller.

Nihayetinde, bu yaklaşımın DeFi ahlakına uygun olduğuna ve aşağıdaki nedenlerle adil bir dağıtım sağladığına inanıyoruz:

FOMO yok: LBP’nin düşen fiyat mekanizması, ilgilenen kullanıcıların token almadan önce fiyat konusunda rahat olana kadar beklemelerine izin veriyor. Acele etmeye veya FOMO’ya gerek yok.

Önden çalışan bot yok: Fiyat, tasarım gereği zaman içinde düştüğünden, botlar da önden çalışması engellenir. Bir bot, LBP’nin başlangıcında hemen TAP jetonları satın alırsa, değişen havuz ağırlıkları TAP jeton fiyatının ilk satın alma fiyatının altına düşmesine neden olur.

Fiyat keşfi: Hollanda müzayedesine benzer şekilde, kullanıcıların cazip buldukları bir fiyattan token almak için uzun bir zaman aralığı vardır. Daha sonra topluluk, satış dönemi boyunca nihai değerlemenin ne olacağına toplu olarak karar verir.

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme: 21/12/2020 ~ 28/12/2020

mücahit duran

SINOVATE Haftalık Güncelleme 23/03/2020 ~ 30/03/2020

Doğan Şahin

EasyFi ve Stafi Ortakları Layer-2 DeFi’de Stake Edilen Türev Varlıklar Para Piyasası Sunar

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku