CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz!

, Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz!

Bitcoin’de 3.200, 10.500, 3.500 Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analist: Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz!

 

Kriptokoin.com – Son birkaç gün içinde Bitcoin, 10.000 doları geçmek için mücadele etti. Lider kripto para bir hafta içinde ikinci kez kilit dirençten reddedildi ve 9.200 dolara düştü. Ancak analistler, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 10.000 dolardan yüksek fiyatlara  çıkabileceğine inanıyorlar.

Birçok tahmini tutan analist: Bitcoin Temmuz ayında 11.500 doları görebilir!

Bitcoin’in altı ay önceden 3.200 dolara düşeceğini tahmin eden usta analist SmartContracter’e göre, BTC 10.000 dolardan yüksek fiyatlara doğru toplanmanın eşiğinde. Aşağıdaki tabloyu paylaşan analist, “Bitcoin’in yakın zamanda önemli bir direnç oluşturduğunu” belirtirken, kripto para birimi çok önemli tarihsel seviyeleri koruduğunu vurguladı. Ayrıca analist, tahmininde Temmuz ayında 11.500 dolara doğru bir hareketin mümkün olduğu sonucuna varıyor.

, Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz!

SmartContracter tarafından paylaşılan grafik, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye hazır olduğunu gösteriyor. SmartContracter, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Analist başka tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bu olumlu görünüm diğer analistler tarafından da paylaşıldı. Bir popüler trader olan Big Cheds, Bitcoin son birkaç gündür olduğu gibi önemli zaman dilimlerinde 9.350 doları tuttuğu sürece, kripto para biriminin 10.000 doları geçebileceğini belirtti:

BOĞALAR İÇİN BTC’YE ERİŞİM VERİLDİ. BOĞA TETİKLEYİCİMİN ÜZERİNDE FİYAT TİCARETİ, BAKALIM BAKALIM… HEM AYLIK + HAFTALIK S/R SEVİYELERİNİN ÜSTÜNDE HEM DE DÜŞÜK ZAMAN ARALIĞI YÜKSEK. FİYATI YAKLAŞIK 9.350 DOLARIN ÜSTÜNDE TUTMAYA DEVAM EDERSE 10,5 BİN DOLARA GİTTİĞİMİZİ GÖRÜYORUM.

, Temmuz’da Bu Seviyelerdeyiz!

Trader: Devasa Bitcoin satış duvarı yakın dönem rallilerini durdurabilir

Teknik görünüm boğalar lehine şekillenirken, analistlere göre Bitcoin için kısa vadeli bir tehdit oluşturan 10.000 dolar seviyesinde bir satış duvarı var. Bir kripto trader’ının paylaştığı verilere göre, Bitcoin’in önünde  10.000 dolarlık önemli bir satış duvarı var. 14 Mayıs’taki piyasa verilerine göre trader, Binance’de 10.000 dolarda 2.461 BTC değerinde satış emri ve Bitstamp’ta 10.000 dolarda 500 BTC değerinde satış emri bulunduğunu belirtti.

Ayrıca trader’a göre, diğer borsalarda 10.000 dolar ile 10.400 dolar arasında yüzlerce kripto para duvarı var, bu da en az 30 milyon dolar değerinde bir satış duvarı olduğunu gösteriyor. Analistlere göre, BTC önümüzdeki günlerde toparlanma girişimi sırasında bir teklif yakalayamazsa, Binance satış duvarı sipariş defterinde kaldığı sürece kripto para piyasası için direnç görevi göreceği için kripto para buradan reddedilebilir.

 

Kaynak: kriptokoin.com

Benzer Yazılar

Bloomberg: Bitcoin Duvara Çarptı

Doğan Şahin

Air France Covid-19 Önlemleri İçin Blockchain Tabanlı Bir Sistem Kullanmaya Hazırlanıyor

Nagehan SARAÇOĞLU

OCC’den Kripto Sektörünü İlgilendirecek İstek

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku