a
coinnet

Tenis Efsanesi Maria Sharapova NFT Alanıyla Neden İlgilendiğini Açıklıyor

coinnet
coinnet

Tenis efsanesi Maria Sharapova NFT ve Web3’e dair düşüncelerini, geçtiğimiz günlerde “Finans Blockchain Haftası Paris 2022” konferansının ikinci gününde paylaştı.

Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı James Rothwell ile bir şöminenin yanında sohbet ederken, Maria Sharapova NFT ilgisini detaylıca hayranlarına aktardı.

Şubat 2020’de 32 yaşında profesyonel tenisten emekli olan Sharapova’ya Rothwell tarafından başarılı spor insanlarını ve organizasyonlarını Web3’e ve NFT endüstrisine neyin getirdiği soruldu.

Maria Sharapova NFT Alanıyla İlgisine Dair Şöyle Konuştu:

“Birkaç farklı sebebi var. Birincisi, sporcuların ve genel olarak yeteneklerin yapabileceklerinin en üst seviyesine ulaşmadığı ve hala öğrendikleri tamamen yeni bir gelir akışı olduğunu söyleyebilirim…

“Benim için biraz farklı çünkü birkaç yıl önce emekli oldum ve kariyerimin 20 yılı aşkın bir süredir hayran kitlesinden bu inanılmaz görsel platforma sahip olduğumu anlamaya başladım. Hayranlarımın rekabet ettiğimi ve röportajlar verdiğimi ve bu yüzden onlarla etkileşime girdiklerimi görmeleri gerekiyordu.” ama benim onlarla olan tek etkileşimim, esasen sosyal medyada yaptığım imza oturumlarından bazılarıydı. Ancak Web3 dünyası ve NFT alanı, kariyerimin ardından onlarla bu etkileşime girmeme izin veriyor.”

Ve bugün erken saatlerde gazeteci Rachel Wolfson, Paris’te Sharapova ile yaptığı röportaj hakkında Cointelegraph içinbir rapor yayınladı.

Maria Sharapova NFT ve Kripto alanına dair Wolfson’a da şöyle söyledi:

“Kriptoya meraklıyım ve uzun yıllar boyunca hayranlarımla yaşayabildiğim inanılmaz fiziksel deneyimlerin nasıl köprüleneceğini bulmak istiyordum. Artık deneyimleri dijital dünyaya dahil etmenin yollarını buluyorum, bu yüzden en çok heyecanlandığım şey bu … Web 3 deneyimi hayranlarıma tamamen yeni yollarla erişmemi sağladı…

“NFT alanıyla gerçekten ilgileniyorum çünkü moda, iç tasarım ve bireylere ve topluluklara özgü alanlar yaratma tutkumu köprülüyor. Bu alanla daha çok ilgilenmeye başladım çünkü daha çok bir tasarım perspektifi var. Aynı zamanda hem sanatçıların hem de kadınların keşfettiği tamamen yeni bir gelir akışı.“

NFT ve Web3 Hakkında önemli haberlerden erken haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Günün başka bir önemli başlığı: ABD Mütevellisi, Celsius Para Çekme İşlemleriyle İlgili Ne Dedi?

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.