CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

TosDis Easystake ve Likidite madenciliği programı ayrıntılarını duyuruyor

TosDis Easystake, TosDis Easystake ve Likidite madenciliği programı ayrıntılarını duyuruyor

TosDis olarak, TosDis Easystake ana ağının 7 Şubat 2021’de piyasaya çıkacağını bildirmekten heyecan duyuyoruz. Easystake, son dört aydır üzerinde çalıştığımız en çok beklenen ve en önemli ürünlerimizden biridir.

Easystake’in DeFi dünyasındaki eksik parçalardan biri olduğuna inanıyoruz. Easystake, herkesin izinsiz bir şekilde stake havuzları çalıştırmasına, çiftçilik havuzları vermesine ve Likidite madenciliği programlarına izin vermektedir. Dahası, Easystake geliştirmenin önündeki engelleri, harcanan zamanı ve beraberinde gelen finansal maliyetleri ortadan kaldırır. Herhangi bir proje kendi başına stake sözleşmeleri başlatabilecek ve sahipleri için mümkün olan en kolay şekilde stake etme veya likidite madenciliği programları sunabilecektir.

TosDis Easystake: Ne beklemeli?

TosDis Easystake ana ağı, 7 Şubat 2021’de beta aşamasında DeFi alanı için piyasaya sürülecektir. Platformun ikinci denetimi tamamlanana kadar platform beta altında kalacaktır. 7 Şubat 2021’deki lansman şunları içerecek:

– İzinsiz stake havuzları
– İzinsiz Likidite tarım havuzları
– İzinsiz Verim tarım havuzları

ERC20 tabanlı herhangi bir proje Easystake platformunda Stake sözleşmeleri dağıtabilecek ve jeton sahiplerine ucuz ve uygun fiyatlı Stake’lar sunabilecektir. Sözleşmeler son derece özelleştirilebilir, proje sahiplerinin havuzun zaman dilimini, ödül yapısını, ödül jetonunu ve benzeri çeşitli ölçümlerden karar vermelerine olanak sağlar.

Stake sözleşmelerinin esnekliği, ortak projelerinin farklı bir belirtecinde stake etme ödülleri belirleyerek çapraz pazarlama kampanyaları yürütmesine izin vermektedir. Ayrıca onları çeşitli olasılıklara açmaktadır.

Easystake’in doğasının, kazımın yapılış şeklini değiştireceğine gerçekten inanıyoruz. Easystake’in açık, ucuz, izinsiz ve herkese açık doğası, aksi takdirde pahalı Stake sözleşmeleri satın almaya veya karmaşık gelişimin zor bir kısmını üstlenmeye gücü yetmeyen yüzlerce projeye kapı açacaktır. Bu, tonlarca projenin işlerini geliştirirken ve büyütürken sadık bir taban geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Özetlemek gerekirse, TosDis’in ilk ay için sözleşme dağıtımı için başlangıçta belirlenen 2 ETH değerinde DIS belirteci ücretinde %50 indirim sunacağını da topluluğa bildirmek istiyoruz. Efektif ücret 1 ETH değerinde DIS olacaktır. Ücret dökümü aşağıdaki gibidir:

  • %45’i $DIS sahiplerine dağıtıldı
  • %45 $DIS Yandı
  • %10’u TosDis vakfına gidiyor

Easystake platformunun nasıl kullanılacağına ve sözleşmelerin nasıl dağıtılacağına ilişkin eksiksiz kılavuz, önümüzdeki birkaç gün içinde tam lansman zamanında yayınlanacaktır.

TosDis $ DIS Likidite madenciliği programı

EasyStake ana ağ lansmanının yanı sıra TosDis, TosDis Easystake tarafından desteklenecek Uniswap aracılığıyla ilk likidite madenciliği programını başlatacak.

TosDis, programın DIS / ETH çifti için ilk ayda Uniswap’teki DIS Likidite Sağlayıcılarını (LP’ler) 1000’e kadar DIS ile ödüllendireceğini duyurmaktan heyecan duyuyor . Ayrıca, listelerden kazanılan% 30’luk bir ücret bu havuza eklenerek havuz ödüllerini daha da artıracak. Bu ödül miktarı, her bir kişinin sağladığı likidite miktarıyla orantılı olarak dağıtılacaktır, bu nedenle kişi başına APR, kaç LP’nin katıldığına bağlı olacaktır.

TosDis’in $ DIS Staking programı

Yeni stake programımızın bir parçası olarak, stake’ler DIS’lerini TosDis DIS stake havuzunda yatırdıkları için ayda 300 DIS ödül havuzundan kazanacaklardır. Ayrıca, listelerden kazanılan %15’lik bir ücret bu havuza eklenerek havuz ödüllerini daha da artıracak. Bu ödül miktarı, her kullanıcının koyduğu miktarla orantılı olarak dağıtılacaktır; bu nedenle kişi başına APR, kaç katılımcının katıldığına bağlı olacaktır.

NOT: Ödüller , piyasa koşullarına ve mevcut tedarik dağılımına bağlı olarak sonraki turlarda azalacaktır. Başlangıçta, havuzlar için ödüllerin tahsisine ekip tarafından karar verilecektir. Daha sonra bu karar TosDis DAO’ya da teslim edilecek. DAO üyeleri, tüm TosDis yerel havuzları için ödül tahsisine ilişkin kararlar alabilecektir.

Kaynak: tosdis-fi

Benzer Yazılar

|Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Kasım ERTAŞ

TAP Adil Bir Lansmanda Dağıtılacak

Yavuz Cem AKYOL

SINOVATE Haftalık Güncelleme 11/01/2021 ~ 18/01/2021

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku