a

TosDis Fantom Zincirinde: Geliştirme Güncellemeleri ve Yeni Ortaklıklar

TosDis, protokolünün Fantom Mainnet'te başlatıldığını duyuruyor! BSC ve ETH ağında sunulan tüm mevcut hizmetler artık Opera zincirinde.

TosDis, protokolünün Fantom Mainnet’te başlatıldığını duyuruyor! BSC ve ETH ağında sunulan tüm mevcut hizmetler artık Opera zincirinde.

  • Hizmet Olarak DeFi
  • Teşvikli Staking Havuzları
  • Teşvikli Farming Havuzları
  • Çok Zincirli Token Köprüsü
  • TosLabs IDO Başlatma Paneli

TosDis, desteklenen herhangi bir zincirde doğrulanmış havuzlar oluşturmak ve isteğe bağlı olarak diğer zincirlerdeki avantajları keşfetmek için TosDis Köprüsü’nü kullanacak yeni ortaklar arıyor. Birlikte çalışmak isterseniz Discord ya da Telegram aracılığıyla TosDis ile bağlantı kurabilirsiniz!

TosDis, Opera ağını başlatarak DeFi dünyasında optimize edilmiş ve geleceğe yönelik çok zincirli araçlardan biri olarak konumlanıyor. Fantom’un ölçeklenebilir DeFi dünyasında küresel bir güç olarak önemli bir sütun olma iddiasıyla yola çıkıyor. Fantom’un Ethereum’a yönelik merkezi olmayan bir ölçeklendirme çözümü vizyonunu destekliyor ve bunları platforma entegre ederek topluluğuna birkaç sent karşılığında yıldırım hızında işlemler sağlıyor. ( FTMscan’de ortalama ücret işlem başına 0,05 dolardan az).

Fantom ekosisteminin büyümesine ve benimsenmesine rağmen, DeFi protokollerinin çoğu şimdilik hala zayıf likiditeye sahip. TosDis, Fantom ana ağını entegre ederek, hem ekosistemi hem de topluluğu büyütmeye yardımcı olacak bahis havuzları, farming işlemi ve yüksek kaliteli bir launchpad sunabilecek.

TosDis Finance, Fantom Zincirinde likidite sağlamak için Spiritswap DEX ile ortaklık kuruyor!

SpiritSwap , likidite teşvikleri ile Fantom blok zincirindeki en büyük 2. AMM’dir. SpiritSwap’taki likidite sağlayıcıları SpiritSwap protokol tokenını ($SPIRIT) toplayabilir.

Fantom lansmanının ilk aşamasında hem Spiritswap hem de TosDis, DIS ve SPIRIT ödülleriyle teşvik edilen her protokolde bir DIS-FTM likidite havuzu sağlayacak. Spiritswap ayrıca TosDis protokolünde bir SPIRIT-FTM teşvikli likidite havuzu imkanı tanıyacak. Bununla birlikte, kullanıcıların likidite sağlaması için ekstra teşvikler yaratmaya odaklanarak potansiyel olarak daha fazla havuz ekleyecek.

Bu teşviklerle organik olarak büyümeye, özellikleri genişletmeye ve Fantom zincirine daha fazla likidite getirmeye yardımcı olacak projeler etrafında daha güçlü bir topluluk oluşturulacak. Bu ortaklığın bir parçası olarak, ana likidite ortağı olarak Spiritswap ile birlikte TosLabs aracılığıyla gelecek tüm Fantom IDO’ları ve doğrulanmış likidite havuzları uygulanacak.

Yeni bir kullanıcıysanız, yeni ve şaşırtıcı blok zinciri Fantom ve Opera ağı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TosDis, Fantom Ekosisteminde büyümesine ve benimsenmesine yardımcı olan FTMalerts topluluğu tarafından destekleniyor!

FTMAlerts,  Fantom yatırımcılarından, destekçilerinden ve topluluk içindeki bir gruptan oluşuyor. Fantom ekosisteminde inşa edilen yeni projeleri destekliyor ve Fantom zincirini büyütmek ve benimsetmek için çalışıyor. FTMAlerts topluluğu aynı zamanda projelere işbirliği yapmaya teşvik ediyor ve diğer zincirlerdekilerin fikirlerini Fantom’a aktarmalarını destekliyor. FTMAlerts hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

TosDis Hakkında

TosDis, projelerin kullanıcılarına yield farming ve likidite stake etme gibi hizmetleri uygun maliyetli ve güvenli bir şekilde sunuyor. TosDis’in kuluçka protokolü olan TosLabs, gelecek ve yenilikçi projeleri bir sonraki seviyeye taşımak için en sorunsuz deneyimi sunmayı hedefliyor.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.