Tosdis PancakeSwap v2 Göçü ve Detayları:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

10 Nisan 2021’de TosDis, zincirler arası daha uyumlu hale gelmek adına Binance Smart Chain altyapısına adım atmıştı. Yeni farming ve staking havuzları, daha iyi kullanıcı deneyimi için yepyeni kullanıcı arayüzünü içerecektir. Bugün Tosdis ‘in PancakeSwap v2 geçisi hakkında önemli gelişmeleri ve ayrıntıları inceleyeceğiz.

Öncelikli olarak;

DIS-BNB Havuz Ödülleri

Daha öncesinde V2 ödülleri katılımcılara dağıtılmıştı. Ancak, DIS-BNB likidite farming ödüllerini 30 Nisan 2021’de saat 16: 00’da PancakeSwap v2’ye geçirilecektir. Şu anda v1 havuzlar halen aktif olamalarına karşın Pancakeswap v1’e likidite eklemek mümkün değildir. Ödüller için 300 DIS tokenı v1 havuzundan yeni v2 havuzuna taşınmasına karar verilmiştir. V2 havuzu, v1 havuzu ile aynı tarihte sona erecektir (17 Mayıs 2021).

V2 farmına katılmak başlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • PancakeSwap ‘ta v1’deki likiditeyi kaldırın ve bu LP tokenlarını DIS ve BNB’ye ayırın. Daha sonra, v2 LP tokenları almak için DIS-BNB v2 havuzuna likidite ekleyin;
  • Yeni likidite farmına v2 LP tokenlarını yatırın.

Diğer doğrulanmış likidite farmları

Tosdis platformunda bulunan diğer projeleri havuzlarını yeni sisteme taşıyor olacak. Göç esnasında güncel bilgilerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takipte kalabilirsiniz.

Telegram, Twitter, Discord

Havuz Yaratmak

Diğer projeler Pancakeswap v2 üzerinde halka açık havuzlar yaratabilirler.

Buraya tıklayarak havuzları oluşturabilirsiniz.

Son olarak yeni Tosdis – PancakeSwap gelişmelerini Tosdis resmi sosyal medya hesaplarına ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Geçmiş Tosdis gelişmeleri için buraya tıklayarak geçmiş gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Sıcak gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz:

TwitterFacebook.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998