TosDis, ReBlock Dijital ile Ortaklık Kuruyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

TosDis, vizyon ve misyonlarından asla ödün vermemektedir. DeFi alanında izinsiz hizmetler için pazar lideri olma vizyonu doğrultusunda, ReBlock Dijital ile ortaklık kurulmuştur. Bu ortaklık ile TosDis ekosistemini daha fazla kullanıcının benimsemesi amaçlanmıştır.

“The One Stop Defi Interoperable Solution” kelimelerinin kısaltması olan TosDis, adının hakkını vermeyi amaçlamaktadır. Tek bir noktadan birçok ürün sunmayı hedeflemektedir. Bu ürünler ve hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır: Staking-as-a-Service, Liquid Staking, Yield farming-as-a-Service, Peer to peer lending, ödünç alma platformu ve gelişmiş DEX.

ReBlock Nedir?

ReBlock Digital, özel danışmanlık hizmeti vermektedir. ReBlock, TosDis gibi teknoloji şirketleriyle pazar bölgelerinde lider olmalarını desteklemek için işbirliği yapar ve ortaklıklar oluşturur. Şirketlerin ön planda olmasını doğal yollarla gerçekleştirebilmek adına plan oluşturmadan uygulama aşamasına kadar her ana kadar şirketin işleyişine dahil olmaktadır. Ortaklık ve işbirliği başladığı andan itibaren yalnızca tek bir motto üzerinde durulur. “Ne gerekiyorsa hemen yap!” Bu doğrultuda verilen hizmetler pazarlama, iş geliştirme sistemleri, büyüme, üye sayısını arttırma, nitelikli eleman kazanma, pazar araştırması ve büyük işlerde karar desteği olarak sıralanabilir.

ReBlock Dijital’in bünyesinde Inc. 500 girişimcisi, finansçı ve blockchain’den tecrübeli kişiler bulunmaktadır. Ekip alanında uzman, tecrübeli ve geniş bir network’e sahiptir. Bu ekip hem Reblock Dijital’in hem de işbirliği yapılan şirketlerin büyümesinde ve yukarıda bahsedilen görevlerin tamamlanmasında çalışmaktadır.

“TosDis; başarılı iş süreci, girişimcilik, pazarlama, teknoloji, ürün geliştirme ve finans deneyimlerini kullanmak için ReBlock Digital ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor.”

ReBlock Dijital Ekibi

Inc. 500 girişimcisi olan Brian D. Evans, Amerika’nın en iyi 25 dijital pazarlama şirketlerinden birisini kurdu. Müşterileri, çok sayıda milyon ve milyar dolarlık markaya sahip oldular. 1MM’den fazla takipçiye sahip oldu.

Brian, teknoloji ve pazarlama alanında geniş bir network’e sahip. Forbes, Entrepreneur, Inc Magazine, Business Insider’da düzenli olarak kendisinden bahsedilir. 15 yıldan fazla süredir bu işte çalışmakta olup birçok teknoloji şirketinin markalaşmasında ve büyümesinde rol oynamıştır.

Kenny Izevbigie, girişimci, finans uzmanı ve Blockchain stratejistidir. Finansal ürünlerle ilgilenen bir dijital pazarlama aracına sahiptir. Philips Electronics ve Glaxosmithkline’da (GSK) ile birlikte çalışmış ve bu çalışmada dünya çapında kullanabileceği finansal deneyimler kazanmıştır. Blockchain’e olan ilgisini finansal tecrübesiyle birleştirerek başarılı işlere imza atmıştır.

Diğer sponsorlu haberlerimizi okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Bizi Twitter’dan takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998