a

TRL Token Ön Satışına Yatırım Yapma Rehberi

Listeleme tarihi hızla yaklaşırken, birçok kullanıcı indirimli TRL tokenlarını talep etmek için ön satışa katılacak. Bu sebeple TRL token ön satışına katılmak için birkaç önemli adımı içeren bu kılavuzu oluşturduk. Ön satış kapanmadan veya tükenmeden önce bu adımları izlediğinizden ve TRL tokenlerinizi 0,20$'dan (150 TL bonus dahil) talep ettiğinizden emin olun.

Listeleme tarihi hızla yaklaşırken, birçok kullanıcı indirimli TRL tokenlarını talep etmek için ön satışa katılacak. Bu sebeple TRL token ön satışına katılmak için birkaç önemli adımı içeren bu kılavuzu oluşturduk. Ön satış kapanmadan veya tükenmeden önce bu adımları izlediğinizden ve TRL tokenlerinizi 0,20$’dan (150 TL bonus dahil) talep ettiğinizden emin olun.

TRL belirteci ön satışı, özel bir token satış platformu aracılığıyla kolaylaştırılıyor. E-postalarını triall.io’da kaydeden yatırımcılar, bu platforma bağlantı içeren bir davetiye alacak, daha sonra  MetaMask cüzdanlarını kullanarak yatırım yapabilecek. Bu sürecin ayrıntılarına girmeden önce, lansmanla ilgili bazı önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.

Key Token Listesi Bilgisi

Uniswap Listing & dual-IDO: TRL, Uniswap’ta 28 Eylül Salı günü 0,25$ liste fiyatından listelenecek. TrustPad ve Prostarter’daki IDO’lar da aynı gün gerçekleşecek.

Gas Ücreti: Triall.io aracılığıyla katılan tüm tur yatırımcıları, ETH gaz ücretlerini karşılamaya yardımcı olmak için 150 TL bonus alacak.

Token Yakma: TRL ön satışından elde edilen ve satılmayan tokenlar yakılacak.

TRL Staking Programı: Eylül ayında piyasaya çıktığında, TRL’yi erken benimseyenleri ve destekçilerini ödüllendirmek için %250’ye varan APR’lerle Staking Programı başlatılacak. Daha fazla bilgi için triall.io/stake’i ziyaret edebilirsiniz.

TRL Ön Satışına Nasıl Katılınır?

  • E-postanızı triall.io’da kaydedin: Token satış platformumuza davetiye almak için önce e-postanızı triall.io’da kaydetmeniz gerekir .
  • MetaMask tarayıcı eklentisini kurun : Token satış platformumuzla etkileşim MetaMask aracılığıyla kolaylaştırılır. MetaMask tarayıcı eklentisi ve MetaMask ile uyumlu bir web tarayıcısı olmadan, kimlik doğrulaması ve yatırım yapamazsınız.
  • Token satış platformunu ziyaret edin: 1. adımı tamamladıktan sonra, token satış platformuna bir davetiye alırsınız. Davet e-postası için gelen kutunuzu ve/veya spam klasörünüzü kontrol ettiğinizden emin olun (Başlık: TRL perakende turuna katılmak için kişisel davetiye 💌).
  • MetaMask cüzdanınızı bağlayın: Kimlik doğrulaması yapmak için sağ üst köşedeki ‘cüzdana bağlan’ düğmesini tıklayın.
  • KYC doğrulamanızı tamamlayın: Soldaki ‘KYC’ düğmesine tıklayın ve KYC ayrıntılarınızı ve belgelerinizi gönderin. Doğrulamanızın işlenmesinin 2 saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir sorun yaşarsanız @JoostFlach’a Telegram aracılığıyla bir mesaj gönderin.
  • Yeterli paranız olduğundan emin olun: Satın alma işlemini yapmadan önce, lütfen MetaMask cüzdanınızın satın alma işlemini tamamlamak ve işlem ücretlerini karşılamak için yeterli USDT ve ETH içerdiğinden emin olun.
  • TRL tokenlerinizi talep edin: TRL ön satışına katılmak için sizden 2 işlemi imzalamanız isteneceğini lütfen unutmayın: (1) akıllı sözleşme ile etkileşimi onaylayan bir ‘onay’ işlemi ve (2) bir ‘depozito’ USDT’nin akıllı sözleşmeye yatırıldığı işlem. Her iki işlem de MetaMask cüzdanınızla imzalanır.

Telegram grubuna katılarak sorularınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.