a
coinnet
coinnet

Bitcoin en değerli dijital para birimi ve kripto para birimlerinin öncüsüdür. Dünyanın dört bir yanındaki kripto yatırımcıları, yükselen şöhretinin bir sonucu olarak bu varlığı ele geçirmeye hevesli. Bitcoin bir dizi kripto borsası ve platformundan satın alınabilse de, ya parasını ödemeden elde etmenin bir yolu olsaydı? Bu yazıda ücretsiz Bitcoin için alternatiflere bakacağız.

Ücretsiz Bitcoin Kazanmanın Yedi Farklı Yolu

BTC’nin popülaritesi zirvede olduğu için birçok kişi free Bitcoin almanın yollarını arıyor. Bu terimi Google’da ararsanız, bedava Bitcoin almanın sayısız yolunu bulacaksınız. Ancak yatırımcıların harcaması gereken sıkıntıyı ve emeği haklı çıkarmadıkları için çoğu göz ardı edilmelidir. 

Çoğunun da komplikasyonları var. Daha da ileri giderek, herhangi bir kişisel yatırım yapmaya gerek kalmadan Bitcoin kazanacağınız 5 farklı yol. Bu yolar ücretsiz kazanım sağlamanın en garantili yoludur.

Ücretsiz Bitcoin İçin Borsa Kayıt Ödülü

Kullanıcı olarak kaydolursanız, eToro, Binance, KuCoin, Nexo, Coinbase, Huobi vb. gibi çeşitli kripto para borsaları, platforma katılırken kayıt bonusları sunar. Hepsini kazanmak için zaman ayırmak faydalı olsa da, erişilebilir olan en iyi seçeneği seçmek isteyebilirsiniz. Bu borsalar üzerinden ücretsiz Bitcoin kazanabilirsiniz.

Hata Bulma

Ödeme yapmadan ücretsiz Bitcoin yapmanın bir başka yolu da, işletmelere yazılım kusurlarını bulma ve raporlama konusunda yardımcı olmaktır. Sorunun ciddiyetinin büyüklüğüne bağlı olarak, bu ödüller kripto para birimi ödülleri şeklinde gelebilir.

Kripto Staking

Staking, ağ güvenliğinden yararlanmak ve teşvik toplamak için önceden belirlenmiş miktarda kripto para birimi tokenini bir borsada veya cüzdanda saklamaktır. Kişinin parasını sabit bir süre için kilitlemeyi içerir. Bu da karşılığında ücretsiz kripto almayı sağlar.

Bitcoin Ödünç Verme

Farklı borç verme siteleri kullanarak, Bitcoin borç verme Bitcoin kazanmanın çok sevilen bir yoludur. Bitcoin ödünç verirken en önemli noktalardan biri, güvenli ve emniyetli bir anlaşma için saygın bir platformla işbirliği yapmaktır.

Airdrop Talep Etmek

Bir pazarlama stratejisi olarak, yeni kripto para birimleri mevcut kullanıcılara ücretsiz token vermek için Airdrop kullanır. Ücretsiz Bitcoin alabilmek için alternatif yollardan birisi de AirDrop sayılabilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.