CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

VeChain(VET) Kritik Direnci Aşabilecek Mi? (VET/BTC Analizi)

, VeChain(VET)  Kritik Direnci  Aşabilecek Mi? (VET/BTC Analizi)

Son haftaların parlayan yıldızı olan VeChain(VET) kritik dirençte.Birkaç defa test ettiği direnci aşabilmesi halinde çok iyi performans göstermesi kaçınılmaz.

 

517.6 milyon dolar market değeri ile 24. sırada yer alan VeChain(VET) üç hafta da %140 bir artış göstererek 0.00000108 Btc değerine ulaşmıştı.Mevcutta bulunduğu bölge de dirence takılan VET halen direnci kıramadı.

 

Haftalık grafikte gördüğümüz üzere;

, VeChain(VET)  Kritik Direnci  Aşabilecek Mi? (VET/BTC Analizi)

VeChain(VET) için önemli ve güçlü direnç noktası olan 0.00000105 Btc kırılmadı.Son haftalarda gelen hacim,coin için olumlu görülse de yükseliş teyidi veya güvenli alım için fiyatın haftalık grafikte 0.00000105 Btc üstü kapatması gerekiyor.

 

Günlük grafiğe baktığımız da;

, VeChain(VET)  Kritik Direnci  Aşabilecek Mi? (VET/BTC Analizi)

VET coin de azalan hacim gözümüze çarpmakta.Direnç aşılıp üstünde kapanış yapılmadığı sürece grafikte düşüş formasyonu olan Çift Tepe Formasyonu aktifleşebilir.Zira şuan öyle bir göüntü mevcut.Eğer Çift Tepe Formasyonu onaylanırsa VET’in hedefi 0.00000070 Btc olur.

 

Eğer bahsettiğimiz güçlü direnç olan .00000105 Btc noktası kırılıp üstünde kapanış yaparsa bir sonra ki direnç noktaları 0.00000120 Btc ve 0.00000143 Btc olacaktır.

 

VET’in bu haftalık kapanışı kritik direnç üstünde kapanış yapıp yapmayacağını gördükten sonra işlem gerçekleştirmek daha makul görünmekte.

Benzer Yazılar

1inch Token, Binance’te Listelenmesinin Ardından Artış Gösterdi

Yavuz Cem AKYOL

Tesla Durmak Bilmiyor

Sezer

Altın ve Bitcoin Karşılaştırması Normal mi?

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku