a
coinnet
coinnet
coinnet

Blockchain metaverse alanının öncü projelerinden Metagalaxy Land, merakla beklenen Metaverse Platform’un pre-alfa sürümünü geçtiğimiz hafta piyasaya sürdü. Web3 dünyasının hızla çıkış yapan inkübasyon şirketi 10SecLabs ’ten aldığı yatırımın ardından gelen bu çıkışın başarısı sektörün önde gelen isimlerinin takdirini topladı. Projenin dönüm noktası olarak nitelendirilen Metaverse Platform lansmanının Metagalaxy Land ekosisteminde şimdiden bir oyun değiştirici olduğu söyleniyor.

Pre-alfa sürüm, projenin dünya çapındaki kullanıcılar için sürükleyici ve etkileşimli bir dijital evren yaratmaya olan bağlılığını sergiliyor. Kullanıcılar platformdaki binaları keşfedebilir, uçsuz bucaksız arazide gezinerek çeşitli ödüller kazanmak için heyecan verici hazine avına çıkabilir. Hazine avı leaderboard yarışı, kullanıcıları sıralamada yükselmeye ve hak ettikleri ödülleri almaya teşvik ederek rekabetçi bir unsur ekliyor. İlk hafta leaderboard sıralamasındaki ilk 3 ve tüm oyuncular arasından seçilen rastgele 3 kişi olmak üzere 6 kişiye dağıtılan toplam 550 USDT’lik ödül havuzu, platformun play2earn eklentilerinin de oyuncuları oldukça memnun edeceğini şimdiden gösteriyor. Ödüllerin ve kazanacak kişi sayısının her hafta değişeceğini söyleyen ekibin nasıl sürprizler hazırlayacağı şimdiden merak konusu.

Proje web3 ekosistemi içindeki binlerce kullanıcıya yayılmaya devam ederken Metagalaxy Land, 10SecLabs’in ateşleyici gücü ile projenin geliştirilmesine de tüm hızıyla devam ediyor. Proje ekibi bir yandan gelecek aylarda sunacakları Metagalaxy Land Mobil App’in geliştirilmesine hız kesmeden devam ederken diğer taraftan da terraforming ve trade özelliklerinin aktifleşeceği versiyon-2 sürümü için çalışmalarına başladı bile.

10SecLabs CEO’su, “Önde gelen blockchain inkübatörlerinden 10SecLabs’in, adından söz ettiren projeler hayata geçirerek sektörü domine edeceğinden eminiz. Metagalaxy Land’in hepimizi heyecanlandıran bu başarısı atacağımız onlarca muhteşem adımın sadece başlangıcıydı. Web3 ekosisteminde çığır açan tüm projelerin inkübasyonunda artık 10SecLabs imzası göreceğiniz günler gelecek” diyerek vizyonlarının altını çizdi.

10SecLabs ekibinden aldıkları güç ile gelecek planlarını oldukça genişleten Metagalaxy Land’in metaverse alanında sınırları zorlamaya kendini adadığını görebiliyoruz. Her iki ekip de dinamik ve kapsayıcı dijital dünya vizyonlarını gerçekleştirme yolunda önemli adımlar atacaklarını şimdiden duyurdular.

Detaylı Bilgi İçin WEB Sayfasını veya TELEGRAM Kanalını Ziyaret Edebilirsiniz.

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.