a
coinnet

AirDAO – Bambú Ortaklığını Duyuruldu

coinnet
coinnet

AirDAO, Latin Amerika’da web3 gelişimini eğitme ve teşvik etme misyonuna sahip bir eğitim girişimi olan Bambú ile kapsamlı bir ortaklığı duyurdu.

Resmi AirDAO LATAM topluluğu , AirDAO ekosistemi için ilk yüz yüze toplantılara ev sahipliği yaparak ve bölgedeki saygın web3 kuruluşlarıyla ortaklıkları içerecek şekilde genişleterek, lansmanından bu yana önemli ilerleme kaydetti.

Bambú hükümet yetkilileri, şirketler ve geliştiricilerin katılımıyla Hackathon’lar, konferanslar, ağ oluşturma ve eğitim etkinlikleri düzenler. Misyonu, Latin Amerika kripto topluluğunu web3’te küresel bir güç merkezi haline getirmek için güçlendirmek ve bunu başarmak için başlangıç ​​inkübatörü aracılığıyla gelecek vaat eden kripto projelerine yatırım sağlamaktır. Bambú, Medellín Belediye Başkanlığı ofisi ile bir lise sonrası eğitim programı olan Sapiencia ve Medellín’deki 4. Sanayi Devrimi Merkezi olan C4TA ile ortak çalışıyor.

Bambú ile ortaklık, AirDAO’nun LATAM bölgesindeki büyüyen ekosistemi hakkındaki farkındalığı artırma çabalarını güçlendirecek ve yerel geliştiricileri AirDAO’nun son teknoloji katman bir blok zincirini geliştirmeye teşvik edecek. İlk işbirlikçi etkinlik, 25 Şubat’ta Medellin, Kolombiya’da Bambú Blockchain Boot Camp olacak. AirDAO ayrıca bu ortaklığın bir parçası olarak LATAM bölgesindeki UGP MMA dövüş serisine ve çeşitli web3 ve DeFi hackathonlarına sponsor olacak.

Bambú CEO’su Kurt Pfluger, 2016 yılında kurulmuş lider bir blockchain yatırım fonu olan LD Captial’ın kurucu ortağıdır. LD Capital, portföyünde 300’den fazla şirketle DeFi, web3, GameFi ve Metaverse’e yatırım yapmaktadır.

AirDAO CEO’su Lang Mei ortaklıkla ilgili şunları söyledi: “LATAM, büyüyen bir kripto topluluğuna sahip inanılmaz bir bölge. AirDAO’nun temel değerlerini paylaşan Bambú gibi yenilikçi bir kuruluşla ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz ve yaklaşan etkinliklerde işbirliği yapmaktan ve oradaki varlığımızı büyütmekten heyecan duyuyoruz.”

AirDAO’yu buraya tıklayarak takip edebilirsiniz: https://linktr.ee/AirDAO

AirDAO Hakkında

AirDAO, Ambrosus blok zincirini ve onun dApps koleksiyonunu yöneten merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. Tüm bir L1 blok zinciri ekosistemini kapsayan ilk DAO olarak AirDAO, Web3’ün gereksiz karmaşıklığını ortadan kaldıran ve faydalarını tek, kullanımı kolay bir gösterge panosu aracılığıyla ortalama tüketiciye getiren entegre bir dijital ürün ve hizmet paketi oluşturuyor.

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.