a
coinnet

Ambrosus, Türkiye Pazarına Açılıyor

coinnet
coinnet

Ambrosus ağı, Yeni nesil tedarik zincirleri için, Yüksek verimlilik ile çalışan ve Merkeziyetsiz depolama yapısı ile düşük maliyetli ve ultra güvenlikli Layer1 Blokchain ölçeklendirme çözümleri sunmaktadır. Kurumsal kullanım alanları için tasarlanmıştır. Ayrıca DeFi, NFT’ler ve IoT’nin geleceği için optimize edilmiştir.


Bugüne kadar, üç yıldan uzun bir süredir Proof of Stake/Proof of Authority ağında 700’den fazla Node sağlayarak sağlam bir ağ olduğunu kanıtlamıştır.

Nesnelerin İnternetinde bir öncü olan Dr. Vlad Trifa, Üç yıl önce Ambrosus ağını neredeyse her karmaşık tedarik zincirine uygulanacak şekilde tasarlamış ve IoT cihazlarının ağ ile kolayca entegre olmasına izin vererek EVM uyumlu bir Layer-1 ölçeklendirme çözümü ve merkeziyetsiz depolama çözümü sağlamıştır.

AMB ekibi, tedarik zincirlerinde yaşanan karmaşıklığın çözümü adına IoT ve Blokchain zinciri yapısından faydalanan geliştiricilere ve topluluk üyelerine sahip bir ekosistem dir. Ayrıca, Ambrosus platform özelliklerini, işlevselliğini ve uygulamanın şekillendirilmesinde ekibin ve topluluğun sürekli büyümesine katkı sağlamaktadır.

AMB Ağı, hemen hemen tüm karmaşık tedarik zincirlerine uygulanarak, Tedarik zinciri süreçlerini dijitalleştirmek ve şeffaflığını artırmak için mevcut IoT cihazlarına ve BT sistemlerine kolayca entegre edilmesini sağlamaktadır.

Amb Ekosistemi, sadece Blockchain ve Kripto geliştirmeye odaklanmayan, aynı zamanda Ambrosus çözümlerini gerçek dünyadaki işletmelere başarıyla entegre eden birkaç katmanlı protokolden biridir. Bu, 2022 yılındaki iş geliştirme vizyonuna ait genel bir bakışın örneğidir.

Bunun dünyadaki gerçek örneği ise, ZIMT, 3DAG ve Swiss Wine ile olan ortaklığıdır. Proje, en son tüketici izleme teknolojileri ve blok zinciri teknolojisi kullanılarak İsviçre şarabının ulusal ve uluslararası pazar payını artırmak için başlatıldı. Tüm bu Veriler şu an AMB-NET’e yükleniyor ve Node ler verileri doğrulamak ve depolamak için ödüller alıyor.

Söz konusu ortaklıklar ile ilgili aşağıdaki link üzerinden bilgi edinebilirsiniz:

https://www.prnewswire.com/news-releases/ambrosus-ecosystem-partners-with-the-swiss-wine-association-to-leverage-a-blockchain-powered-digital-platform-for-the-multimillion-dollar-swiss-wine-industry-under-the-swiss-wine—vision-2030-project-301432401.html

Ayrıca Medium Makalesine aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz:

https://blog.ambrosus.io/ambrosus-swiss-wine-association-project-launch-f8c31809c717

Amaç, 2022 yılı ve sonrası için, Ambrosusun Ethereum uyumlu zincirler ve işletmeler için bir ölçeklendirme ve veri depolama çözümü olarak konumlandırılmasıdır. Kısa bir süre önce, güvenilir Blokchain teknolojisi geliştirme şirketi olan INC4, AMB ekosistemini ilk sistem entegratörü olarak belirledi.

Amb, birkaç gerçek kurumsal ve kripto odaklı kripto projesi arasında yer almaktadır ve ilk başarısını DeFi’deki Stake Platformu “Ambrosus Arcadia” aracılığıyla almıştır.

Emsalsiz olarak, herhangi bir kullanıcı 1000 adet AMB’den başlayarak tokenlerini Stake ederken, backend doğrulayıcı node’leri de otomatik olarak dağıtılır.

Stake Bağlantı Link’i: https://staking.ambrosus.io/

Son zamanlarda, güvenilir Blockchain teknoloji geliştirme şirketi olan INC4, Ambrosus ekosistemini ilk sistem entegratörü olarak belirledi. Ekosistem, işletmelerin dijitalleşmeye ve otomatikleştirmeye başlayabilmesi için daha geniş bir sistem entegratörü ağı oluşturacak ve işletmeler ve girişimciler için AMB-NET’e erişilebilirliği daha da artıracaktır.

Ambrosus ekosistemi İş Geliştirme Uzmanı Sayın Sergii Grygoriev tarafından paylaşılan ve projenin Türkiyede tanıtımı yapılan video’ya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Daha birçok alanda ekosistem için katkıda bulunan Ambrosus platformu her geçen gün hızla büyümeye ve genişlemeye devam etmektedir. AMB hakkında daha fazla ve güncel bilgiler için takipte kalın…

Twitter: https://twitter.com/AMB_Ecosystem

Telegram Duyuru: https://t.me/Ambrosus

Telegram Sohbet: https://t.me/AmbrosusEcosystem

Telegram Sohbet Tr: https://t.me/ambrosus_tr

Reddit: https://www.reddit.com/r/AmbrosusEcosystem/

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.