a
coinnet

Analistler Bu Kripto Para Birimleri İçin Yükseliş Sinyali Verdi!

coinnet
coinnet

Kripto para birimi Binance Coin (BNB), ekip yeni güncellemeler yayınladıkça toparlanabilir. Bu arada kripto para Uniswap (UNI) kısmen UniswapX’in piyasaya sürülmesiyle yükselişini sürdürüyor. Bununla birlikte analistler ön satışının 2. aşamasını tamamladıktan sonra Everlodge’un (ELDG) yaklaşan ralliye öncülük etmesini bekliyor.

BNB Fiyat Tahmini

BNB Chain geliştiricileri yeni güncellemeler sunmayı planladıkça BNB fiyatları destek bulabilir. Özellikle Age of Dino, opBNB katman-2’nin bir parçası olacak ve potansiyel olarak daha fazla ilgi çekecek.

Geçen hafta fiyatlar 206 $’dan toparlanarak 218 $’a ulaştı. BNB fiyat tahminine göre, tüccarlar kripto paranın 2023’ün sonuna kadar 307 dolara ulaşmasını bekliyor.

Uniswap Fiyat Tahmini

Geçtiğimiz ay Uniswap, kullanıcıları MEV botlarından korumak için UniswapX platformunu başlattı. Arbitrajcılar için masada bırakılan miktar artık takasçılara iade edilecek.

Sonuç olarak kripto para UNI’ye olan ilgi arttı. Fiyatlar 4,52 $’a yükselmeden önce 4,06 $’a kadar düştü. Ancak kritik direnç 5 $’da bulunuyor. Kırılması halinde UNI yıl sonuna kadar 8,44 $’a kadar yükselebilir.

Kripto Everlodge ve Gayrimenkul Yatırımları

Everlodge gayrimenkul sektörüne erişimi arttırmayı hedefliyor. Proje, varlıkları tokenize ederek yıllardır sektörü rahatsız eden yüksek maliyetleri, erişilebilirlik eksikliğini ve ağır ücretleri çözüyor.

Everlodge pazaryeri, blok zincirine güvenerek ve değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) kullanarak varlıkları parçalara ayırarak, daha geniş bir yatırımcı havuzunun 100 $ gibi düşük bir miktarla birinci sınıf mülklere sahip olmasına olanak tanıyor. Daha sonrasında küresel yatırımcılar NFT’lerini ikincil piyasalarda takas edebildikleri için bu likiditeyi artırır.

Kripto para ELDG Everlodge’a özgüdür. Ön satışının 3. aşamasında token 0,018 $’a satılmaktadır ancak 4. aşamada 0,019 $’a yükselecektir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.