a
coinnet

Aurora’nın FTX / Alameda Krizi Hakkında Şeffaflık Dizisi Bildirisi

coinnet
coinnet

Alameda araştırması doğrudan Aurora Labs’a yatırım yaptı. Tahsisleri, AURORA TGE’den bu yana 3 yıl boyunca kazanılan 3,5 milyon AURORA tokenin altındadır. Bu, mevcut AURORA piyasa fiyatında 1,75 milyon doların altında. 

Bugün itibariyle, tokenlerin sadece %8,5’i özel tur yatırımcılara verilmiştir.

Burada daha fazlasını görebilirsiniz:

https://forum.aurora.dev/t/approved-update-of-the-unlocking-schedule-for-the-private-round-investors/234

Alameda Araştırmasının likidasyonu nedeniyle, ödenmemiş tokenler likidasyon kurallarına uygun olarak transfer edilecektir. Süreç hakkında net bir iletişim sağlandıktan sonra finans ekibimiz likidasyon sağlayıcıları ile iletişime geçecektir. 

Aurora Labs tarafından tutulan tüm varlıklar kendi gözetimindedir. 

Aurora DAO’nun sahip olduğu tüm varlıklar öz gözetim altındadır. 

Rainbow Bridge’deki tüm fonlar Rainbow Bridge sözleşmelerinde kilitlidir (AURORA dışı varlıklarda 200 milyon doların üzerinde).

https://etherscan.io/address/0x23ddd3e3692d1861ed57ede224608875809e127f

https://etherscan.io/address/0x6bfad42cfc4efc96f529d786d643ff4a8b89fa52

Diğer köprülerin aksine Rainbow Bridge, likidite toplama yoluyla kar elde etmek için kullanıcıların varlıklarını kullanmaz. Her zaman %100 rezerv olmuştur. 

Herkesi, köprüleri için doğru olup olmadığını köprü sağlayıcılarını kontrol etmeye teşvik ediyoruz. Devasa para yığınından getiri elde etmenin cazibesi yüksektir. 

Aurora Labs’in FTX’te hiç hesabı olmadı. 

Aurora DAO’nun FTX’te hiç hesabı olmadı. 

CT’ye dikkatimizi vermekle meşguldük. Çünkü Aurora Labs şirket toplantısını yeni bitirdik.

Şu anda kurduğumuz ve gelecek yıllarda kurmayı planladığımız şeyler bize her gün enerji veriyor. Ve mevcut fırtına sadece heyecan katıyor. Blok zincirlerinin kullanıcıları korumada düzenlemelerden çok daha esnek olduğunu gösteriyor. 

Aurora Labs’ın değerlerinden biri de “mükemmellik için çabalamaktır”. Basitleştirmeler ihmal edilmiştir. Web3’te sağlam protokoller ve ürünler oluşturmanın tek yolu budur. 

AURORA Twitter

AURORA Telegram

AURORA Medium

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.