a
coinnet

Avalanche İlk 20 Kripto Paranın İçinde Bulunmanın Eşiğinde!

coinnet
coinnet

Avalanche (AVAX) kripto para dünyasında önemli adımlar atıyor ve ilk 20 kripto para arasında yer almaya hazırlanıyor. Etkileyici performansı ve büyüyen ekosistemi hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini çekti. Avalanche tanınırlığı ve benimsenmesi arttıkça kripto dünyası da giderek daha rekabetçi ve ilgi çekici bir hal alıyor.

Avalanche Nedir?

Avalanche (AVAX), Ethereum’un yüksek ücretleri ve yavaş işlemleri nedeniyle Ethereum alternatifi olarak oluşturulan bir blok zinciri platformudur. DApp’ler ve özel blok zinciri ağları için son derece ölçeklenebilir ve verimli bir blok zinciri altyapısı sağlamaya çalışmaktadır. Avalanche piyasa değeri yaklaşık olarak 7 milyar dolar. Hızlı ve ölçeklenebilir olmasıyla biliniyor ve kendisini blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşme platformu olarak tanımlıyor.

AVAX biri akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar için olmak üzere üç blok zincirini desteklemektedir. Avalanche platformunun yerel kripto para birimi olan AVAX işlem ücretleri, stake etme ve platformun yönetişimine katılma dahil olmak üzere ağ içinde çeşitli amaçlar için kullanılır.

Kullanıcılar AVAX ‘ta Ethereum’a kıyasla daha düşük gaz ücretleri ödemektedir. AVAX ‘ın 720 milyon token ile sınırlandırılmış bir arzı vardır ve 270 milyondan fazlası dolaşımdadır. Ayrıca Avalanche ‘yi stake edebilirsiniz çünkü bir proof-of-stake konsensüs mekanizması kullanmaktadır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.