a

Avorak AI Bitcoin Ticaret Algo’sunun Beta Testine Başladı

coinnet
coinnet

Birçok tüccar geçtiğimiz yılı kâr elde etmek için inanılmaz derecede zor buldu. Piyasanın sonsuz bir düşüş trendinde olduğu ve yalnızca önemsiz sıçramalara tanık olunduğu düşünüldüğünde, bazı insanların ticaretten gelir elde etmek için neden yardıma ihtiyaç duyabileceğini anlamak kolaydır.

Yatırımcıların kendilerini önemli ölçüde daha başarılı bulmalarının en yeni yollarından biri sofistike algoritmaların ve kendi kendine öğrenen makinelerin yardımını almaktır. Bu makineler yatırımcıların alabildiği tüm kararları ve analizleri alabilir. Ancak bunu 10.000 kat daha hızlı yapabilirler. Dolayısıyla bu da piyasanın haberlere verdiği tepkileri ayarlamanın ve düşük zaman dilimlerinde giriş noktaları bulmanın çok daha kolay olduğu anlamına gelir.

Bunun yanı sıra yalnızca teknik analizle çalışan alım satım algoritmaları insan duygularının engelini denklemden çıkarabilir ve yatırımcıların piyasa en korkutucu göründüğünde girmelerine olanak tanıyarak genellikle en yüksek karla sonuçlanır.

En az 18 farklı gösterge ile çalışabilen en gelişmiş algoritmalardan biri Avorak ‘tır. Bu parlak yeni proje beta test aşamasına yeni başladı ve şimdiden sonuçlar şaşırtıcı oldu. Yalnızca Bitcoin/USDT çiftini kullanarak 10x kaldıraç kullanan bazı tüccarlar şimdiden %100 kâr elde etti.

Şu anda proje ICO aşamasındadır ve token piyasaya sürüldüğünde ürünlerinin halihazırda pazar lideri olduğunu kanıtlayabilirlerse bu yükseliş fiyat hareketiyle sonuçlanabilir.

Avorak ve Bitcoin

Avorak belirli bir varlık üzerinde hangi göstergelerin en iyi şekilde çalıştığını analiz etmek için binlerce simüle işlem yaparak çalışır. Daha sonra bu göstergeleri tüccar adına alım satım yapmak ya da alım satım önermek için kullanacaktır. Bitcoin tüm kripto varlıkları arasında en büyük günlük hacme sahip olduğundan Avorak’ın ilk olarak Bitcoin çiftini piyasaya sürmesi şaşırtıcı değildir.

Avorak halka açıldığında kaydolmak inanılmaz derecede basit olacaktır. AVRK tokenini satın almak ve hesabınıza yatırmak, AVRK’nin USD değerine bağlı olarak kredi oluşturacaktır. Bir işlem tamamlandığında, kârın küçük bir yüzdesi ücret olarak ödenir ve tüccar geri kalanını elinde tutar. Kâr getirmeyen herhangi bir işlem ücrete tabi olmayacaktır. Bu sistem daha fazla tüccarın Avorak sistemini kullanmasıyla AVRK üzerindeki satın alma baskısının artacağı ve dolayısıyla ürünün başarısı ile token fiyatının doğrudan ilişkilendirileceği anlamına gelecektir.

Bu zaten yeterince iyi değilmiş gibi alınan tüm ücretlerin %49’u AVRK token sahiplerine geri dağıtılmaktadır. Bu hem token için ve ücretler için bir ödeme yöntemi hem de bir pasif gelir veya gelir getirisi biçimi olarak ikili bir kullanım durumu yaratır. Avorak Beta’nın Bitcoin çiftindeki başarısı, bu projenin gelecekteki potansiyelini şimdiden göstermektedir. Ticaret ürününün Ağustos sonunda halka açılacak olmasıyla birlikte bu erken aşamada ico’ya girenler kendilerini yıl sonuna kadar iyi durumda bulabilirler.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.