a
NFT

Balina 51 Milyon Dolarlık Altcoin Satın Aldı! İşte Tercih Ettikleri

coinnet
coinnet

Spot On Chain adlı zincir üstü veri sağlayıcısının yayınladığı bir gönderiye göre son birkaç saat içinde bir balina altcoin Ethereum (ETH), BNB, Shiba Inu (SHIB), IOST ve Chiliz (CHZ) satın aldı. Bugün itibariyle bu balina 60.000 BNB (13,73 milyon $) ve 1,6 milyon MATIC (1,22 milyon $) satın aldı.

Son günlerde yapılan altcoin alımlarıyla birlikte, balinanın portföyündeki altcoinlerin toplam değeri 51,54 milyon doları buluyor. Bu alımların ardından balinanın toplam portföy değeri ise 53,36 milyon dolar olarak kaydediliyor.

Detaylara bakıldığı zaman balinanın sahip olduğu altcoin ler arasında 10.000 ETH (20,3 milyon dolar), 45.000 BNB (10,2 milyon dolar), 300 milyar SHIB (2,47 milyon dolar), 260 milyon IOST (2,4 milyon dolar) ve 16 milyon CHZ (1,18 milyon dolar) bulunuyor.

Spot On Chain ayrıca balinanın adresinin 175 gün önce, 8 Haziran 2023’te oluşturulduğunu, ancak bu kadar büyük miktarlarda altcoin alımına yeni başlandığını belirtti.

Şüpheli balina, son 18 saat içinde Binance ‘ten 36,59 milyon dolar değerinde çeşitli varlıkları çekti. Dolayısıyla bu da balinanın 38,2 milyon dolar değerinde çeşitli varlıklara sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca, balina bu alımlara ek olarak yaklaşık olarak 15 milyon dolar değerinde altcoin BNB ve MATIC satın aldı.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.