a

Binance Borsası Yakında BNB Yakımı Yapabilir

Küresel kripto para borsası Binance, yakında kendi yardımcı jetonu Binance Coin’i (BNB)’de yakıma gidebilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, BNB’de daha hızlı bir şekilde yakıma gidilip gidilmeyeceğini ve Binance Borsası Coini olarak adlandırılan BNB’nin genel arzının azaltıp azaltmayacağını araştırdığını söyledi.

CEO Changpeng Zhao; “Bu hafta sonu ekibimiz BNB için Hızlandırılmış Yakma programını tartışıyor. Daha fazla ayrıntı yakın zamanda paylaşılacak. Ayrıca tüm önerileri veya parlak fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz. ” diyerek BNB’de yakıma gidileceği sinyali verdi.

Kripto para borsası devi Binance şu ana kadar BNB’de 13 yakma işlemi tamamladı. Ekim ayında, 68 milyon dolar değerinde toplam 2.253.888 BNB’yi yakmıştı ve bu, fiyat değeri açısından şimdiye kadarki en yüksek BNB yakım miktarıydı.

Borsa, dolaşımdaki 100 milyon BNB’yi yakım yoluyla yok edene kadar kadar yılın her çeyreğinde BNB yakma etkinlikleri gerçekleştirecek. Bu miktar maksimum toplam arzı 200 milyon olan BNB’nin yarısına tekabül ediyor.

Yakılacak BNB tokenlerinin sayısı, üç aylık bir süre içinde borsada gerçekleştirilen işlemlerin sayısına bağlı olarak belirleniyor. Binance, BNB arzını azaltmak ve potansiyel olarak değerini artırmak için kendi yardımcı jetonunu yakıyor.

Kripto para borsası Binance, şimdiye kadar 23.593.399 BNB tokenini yakarak kripto parası BNB’yi istediği arz miktarına kadar yakma yolculuğunun yaklaşık % 24’ünü tamamladı.

Borsa, BNB’yi 2017 yılında, yatırımcıların borsada ücretlerde indirim alması veya açık piyasada işlem yaparak  kullanabilecekleri bir hizmet tokeni olarak oluşturdu. BNB token şu anda piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para birimi ve güncel piyasa fiyatı 34.6 usd. Kaynak: https://dailyhodl.com/2020/12/20/binance-may-soon-torch-supply-of-crypto-asset-bnb-in-accelerated-burn/

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.