a

Binance Coin Yükselişte ve Fiyatı Önümüzdeki Günlerde 400 Dolara Yaklaşabilir

Binance Coin fiyatı yükselişe geçti ve direnç seviyelerinin üzerine çıkarak şimdiye kadarki en yüksek seviyelerine ulaştı. Bir önceki iş gününde en yüksek 5 kripto para birimi sıralamasına girerken bugün erken saatlerde sıralamada ilk 3’ e girdi. Binace Coin Ripple’ ı geride bıraktı haberi için tıklayınız.

BNB fiyatının başlangıçta 300 dolar civarına ve daha yüksek seviyelere çıkacağı bekleniyor. Analist Robert Mercer, Binace Coin fiyatının 285 dolar seviyesini geçmesi durumunda fiyatın 400 dolara doğru yükselebileceğini söylüyor.

BNB fiyatı şu anda konsolidasyon aşamasına girmiş gibi görünüyor, çünkü kar basın saatine göre %49’ dan %41,97’ ye düştü. Ancak bu hafif düşüşten sonra tekrar yükseliş bekleniyor.

Binance Coin Fiyat Analizi

Binance coin fiyatı inanılmaz bir yükselişe geçti ve fiyat grafiği de bunu kanıtlar nitelikte. Fiyat, bu ayın başında 40 dolarken iki hafta içerisinde ciddi bir yükselişle 280 dolar civarına yükseldi.

Fiyat artışının yanında BNB fiyatı fiyatın büyük ölçüde artmasını sağlayan ihmal edilebilir satışlara tanık oldu. Dalgalanmanın nedenlerinden biri de, yatırımcıların odağının Uniswap’ tan Binance Coin’ in en çok işlem gördüğü Binance Smart Chain’e kayması oldu.

Göreli güç endeksi (RSI) seviyeleri başlangıçtan bu yana en yüksek seviyelere yükseldi ve herhangi bir varlık için en yüksek seviye olan 98 seviyeleri civarına kadar çıktı. Fiyat 250 dolar seviyelerinde kısa bir süre duraksadıktan sonra 264 doların üzerine doğru yükseldi.

BNB fiyatı son 24 saatte yaklaşık %42.14 artış gösterirken haftalık artış %103.78 oldu ve fiyat 262.67 dolara yükseldi. BNB fiyatı için bundan sonraki ana odak ise tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmak için 280 dolar civarındaki direnç seviyelerini kırmak olacaktır.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.