CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Binance Coin Ripple’ı Geride Bıraktı

Binance Coin, Binance Coin Ripple’ı Geride Bıraktı

CoinMarketCap verilerine göre Binance Coin (BNB) 26,9 milyar dolarlık piyasa değeriyle beşinci en büyük kripto para pirimi oldu. Ripple yüksek ihtimalle SEC ile davasından dolayı büyük bir yükselme yapamıyor. BNB’nin de dahil olduğu birkaç altcoin, boğa koşusunda XRP’yi geride bıraktı. XRP kripto para piyasasında 7. sıraya geriledi.

XRP’ye Neler Oluyor?

XRP uzun zamandır bir ATH haberi yapamıyor. Geçmişte 3 dolarlık fiyatı SEC dava haberinin ardında bir çakılma yaşadı. Bunun üzerine bazı büyük kripto borsaları XRP ticaretini askıya almak istediler. SEC ile dava haberinin ardından büyük bir düşüş yaşasa da bir süredir toparlanmaya çalışıyor. Yine de yarışın oldukça gerisinde kaldı. Binance Coin de dahil olmak üzere diğer altcoinler XRP’yi geride bıraktı. Şu anda 7. sırada 25.26 milyar dolarlık piyasa değeriyle duruyor.

Binance Coin Hızla İlerliyor

Binance Coin 2021’nin başlarında yeni bir ATH haberi duyurmuştu. Fakat yazının yazıldığı sırada bu ATH değerini ikiye katladı. Mevcut zirve noktası 177.75 dolarda duruyor. Piyasa sıralamasında da 5. sırada 26,9 milyar dolarlık değeriyle bulunuyor. Binance Coin’in önünde Cardano (ADA) ve gerisinde Polkadot (DOT) bulunuyor. Cardano 29.5 milyar dolar ile dördüncü ve Polkadot 28.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile altıncı en büyük dijital para birimleridir. XRP ve Polkadot’u geride bırakan Binance Coin, şimdi Cardano ile yarışıyor.

Bitcoin de piyasada adından söz ettirmeye devam ediyor. Kripto para biriminin fiyatı geçtiğimiz cuma günü yeni bir zirve noktası belirledi ve 52.000 dolara ulaştı. Şu anda, Bitcoin 51,490 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Lider kripto para biriminin kırması beklenen bir zirve noktası daha var. Burayı geçerse 1 trilyon dolarlık piyasa değerlemesini geçmiş olacaktır.

Takipte Kalın!

Bizleri Twitter’dan takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Binance CEO’sundan İyimser Ethereum Açıklaması

Doğan Şahin

Bitcoin Halving Hakkında İlginç Detay: Satoshi Hepsini Planladı Mı?

Doğan Şahin

Yeni ath 52.000 dolar

Ulaş UÇAR

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku