a

Hakkımızda

Coin-net Hakkımızda

COIN-NET hayatına başladığı günden bu yana Defi, gaming, kredi/faiz, mining, VPS ve masternode projeleri gibi birçok projelerin Türkiye Temsilciliğini üstlenmiştir.

Çok kısa sürede, halen genişlemekte olan deneyimli ve profosyonel ekibiyle beraber ciddi başarılara imza attı.. Özellikle “ Maternode “ projelerinin Türkiye pazarında yer almasına büyük katkı sağladı.

Türkiye’de tanınmak ve Türkiye pazarında yer almak isteyen projelerin temsilciliğini üstlenmesi, Türk yatırımcıların ilgisi çekti.

Kendisine gelen projeler; deneyimli ve profosyonel ekibiyle birlikte analiz edilir, proje gelecek vaad ediyorsa Türk topluluğuna sunulur. Bu tutum sayesinde Türk topluluğunun kalbini kazanmıştır.

Türkiye ve Dünya’da ani gelişen kripto haberler ile ilgili haber eksikliği olduğunu farkeden COIN-NET ekibi, hızlıca websitesi geliştirip takipçilerinin hizmetine sundu. Gelişmeleri tüm takipçilerine anlık olarak bildirip, ülkemizin kripto para ile ilgili gelişen olaylardan geri kalmamasını sağladı.

Ayrıca yabancı makalelerin Türkçeleştirilmesi ve Türkçe anlatımlı video içerik sağlaması, takipçileri için dikkat çekici ünsur olmuştur.

COIN-NET daha fazla bilgi ve açıklama isteyen takipçileri için, ilgili her projeye ait Telegram Türkiye kanalı oluşturmuştur. Bu sayede ilgili projeyle alakalı eğitim almış profosyonel adminler daha fazla ayrıntı verebiliyor ve topluluk isterse daha spesifik detaylara ulaşabiliyor. Bu da topluluktaki her bir bireyin yatırım seçimini yapabilmesi için geniş donanım elde etmesine vesile oluyor.


Vizyonumuz

Coin-net.com yayın hayatına başladığı günden beri hızla dijitalleşen dünyanın önemli bir parçası olan ve her geçen gün büyüyen Blockchain teknolojisini ve Kripto paralar hakkında gündemdeki en güncel haberleri, makaleleri ve piyasanın gelişimini okurlarıyla başarılı bir şekilde paylaşılmasının yanı sıra kullanılmasına yardımcı olmak amacını kendisine hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Blockchain teknolojisinde yaşanan gelişmeleri ve olayları yakından takip ederek şeffaf bir şekilde doğrudan kullanıcılara ulaştırılmasını sağlamak.

-Kripto para pazarının değerli ve önemli projelerinin temsilciliklerini üstlenerek yatırımcı ve katılımcı sayısını artırıp portföyünü genişletmek .

-Blockchain ve kripto para’lar konusunda artan talepler doğrultusunda alanlarında uzman kişiler ile Blockchain ve Kripto para bilincini doğrudan insanlara kazandırmak.

-Sürekli gelişen bir dünyada yatırımcıların dijital alanda geride kalmaması için bu alandaki bilgi paylaşımını her geçen gün aktif ve zengin içeriklerle aktarmak.

 

Kullanım Şartları

 

Coin-net Hakkımızda

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.