a
coinnet

Robinhood, Android Kullanıcıları İçin Kripto Cüzdanını Kullanıma Sunuyor

coinnet
coinnet

Robinhood, uygun Android kullanıcıları için kripto cüzdanı için küresel erişilebilirliği resmen duyurdu. Şirket, 20 Mart Çarşamba günü bir blog gönderisi aracılığıyla piyasaya sürülmesini doğruladı.

Robinhood Cüzdan İle Android Kullanıcısına Kripto Getiriyor

Robinhood Cüzdanı artık tüm uygun Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale gelecek. Robinhood kriptoyu kitlelere getirme misyonunun bir bölümünü yerine getiriyor. Android, mobil işletim sisteminin küresel pazar payının %70’ini oluşturuyor. Cüzdanın bu cihazlardaki erişilebilirliği, şirketin milyonlarca kripto kullanıcısına ulaşabileceği anlamına geliyor.

Şirketin genel müdürü Johann Kerbrat yaptığı açıklamada, “Android’de Robinhood Cüzdanı’nı başlatmak, kriptoyu dünya çapında milyonlarca insan için daha erişilebilir ve sorunsuz bir şekilde günlük hayata entegre etme taahhüdümüzde büyük bir adımdır” açıklamasını yaptı. Kerbat,

Afrika’da, Asya’da, Güney Amerika’da veya başka bir yerde olun, Robinhood Cüzdanı finansın geleceğine ve kripto ve web3 dünyasına açılan kapınızdır.

Wallet, 2023’te iOS kullanıcılarına küresel olarak piyasaya sürüldü. Android uygulamasında kullanılabilirlik artık daha önce genel bekleme listesine katılan kullanıcılara erişimi açıyor.

Robinhood Cüzdanı kullanıcıları, kendi kendine velayet cüzdanında kripto gönderebilir, alabilir ve saklayabilir. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Polygon, Arbitrum, Optimism ve Base gibi büyük ağları destekler. Cüzdan ayrıca Ethereum, Polygon ve Arbitrum’daki kullanıcılar için token takasları sunar.

Cüzdan kullanıcıları ayrıca trend jetonları keşfedebilir veya en son kripto para haberlerine doğrudan Android uygulamalarından erişebilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.