a
NFT

Binance ‘in Yeni CEO’su Belli Oldu! Bilmeniz Gereken Önemli Ayrıntılar!

coinnet
coinnet

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ‘in yeni CEO ‘su Richard Teng finans dünyasına yabancı değil. Yeni pozisyonuna yükselişi bu yılın başlarında Binance ‘in düzenleyici sıkıntılarıyla başa çıkmak için doğru kişi olduğuna dair çıkan söylentileri de doğruluyor.

Şirketin bir blog gönderisine göre Ağustos 2021 ‘de kripto borsası olan Binance Singapur ‘un CEO ‘su olarak atanan Teng, finans ve düzenleme alanında otuz yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

Önde Gelen Kripto Borsası ve Yeni CEO ‘su Hakkında Önemli Detaylar

Teng önde gelen kripto para borsası Binance ‘e katılmadan önce Abu Dhabi Global Market ‘te (ADGM) Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu ‘nun genel müdürlüğünü, Singapur Borsası’nın genel müdürlüğünü ve Singapur Para Otoritesi ‘nde (MAS) kurumsal finans direktörlüğü görevlerini üstlenmiştir.

CZ ‘ye göre Teng ‘in devlet kurumlarıyla çalışmış üst düzey görevli olarak deneyimi onu yüksek nitelikli bir lider konumuna getiriyor. Eski Binance CEO ‘su Teng ‘in borsayı bir sonraki büyüme, şeffaflık ve uyumluluk aşamasında yönlendireceğine inanıyor. Ayrıca kripto devinin düzenleyici sorunlarını çözmesine yardımcı olmada hayati bir rol oynayacak.

Teng tweetinde; “Kripto para borsası Binance ‘in yeni CEO ‘su rolüne adım atmak benim için bir onur ve en derin alçakgönüllülükle… Parlak bir gelecek sağlamak için, son otuz yıllık finansal hizmetler ve düzenleme deneyimim boyunca öğrendiğim her şeyi olağanüstü, yenilikçi ve kararlı ekibimize rehberlik etmek için kullanmayı planlıyorum,” ifadesine yer verdi.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.