a
coinnet

Binance NFT, NFT Teminatıyla Desteklenen Ethereum Kredilerini Piyasaya Sürüyor

coinnet
coinnet

Non-Fungible Token (NFT) pazarının önde gelen oyuncularından Binance NFT, Binance NFT Loan adlı yeni bir özelliği kullanıma sunduğunu duyurdu. 26 Mayıs 2023 tarihinde saat 11:00’de (UTC) yayına girecek olan hizmet, NFT sahiplerinin NFT’lerini teminat olarak kullanarak Ethereum (ETH) kredilerini güvence altına almalarını sağlayacak.

Bu yeni özellik, NFT sahiplerine varlıklarını satmadan değerlerinden yararlanmanın alternatif bir yolunu sağlamak için tasarlanmıştır. Kredi hizmetinin yapısı her bir NFT teminat-kredi çifti pozisyonu için farklı Loan-to-Value (LTV) oranları ile aşırı teminatlandırılmış açık vadeli ve eşler arasıdır.

Hizmet anında likidite, sıfır gaz ücreti, likidite koruması ve rekabetçi faiz oranları vaat ediyor. Bununla birlikte, lansman tarihi itibariyle hizmet teminat seçenekleri olarak yalnızca belirli koleksiyonlardan – Bored Ape Yacht Club (BAYC), Mutant Ape Yacht Club (MAYC), Azuki ve Doodles’tan Ethereum (ETH) kredilerini ve NFT’leri destekleyecektir. Binance NFT, gelecekte ödünç alınabilir varlıklar ve NFT teminat seçenekleri yelpazesini genişletmeyi planladığını belirtti.

Lansmanla aynı zamana denk gelmesi için Binance NFT, NFT Kredisi faiz oranlarında promosyon indirimi sunuyor. Lansman tarihinden itibaren Binance NFT’den NFT kredisi alan kullanıcılar, mevcut borçlanma faiz oranlarında %70 indirimden yararlanabilirler. Bu promosyonun süresi belirtilmemiş.

Binance NFT, kredi ürününe daha fazla NFT koleksiyonu ve blok zincir entegre etme ve tekliflerini genişletmek için özelliklerini optimize etme taahhüdünü ifade etti. Binance NFT kredisini kullanmak için kullanıcıların kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekir. NFT’ler, Binance NFT Pazarında NFT’lerim > Toplananlar altında bulunabilir.

Ancak NFT Kredileri ile ilişkili doğal riskler olduğunu not etmek önemlidir. NFT’ler yüksek piyasa riskine tabidir ve NFT teminatının değeri önemli ölçüde düştüğünde tasfiye riski artar. Binance, kullanıcılara kendi araştırmalarını yapmalarını ve bu ürünün kendileri için uygun olup olmadığını belirlemek için bağımsız profesyonel tavsiye almalarını tavsiye eder.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.