a

Binance, Orbs Blockchain İle İş Birliği Yapacak

İsrailli bir blockchain girişimi ve Binance, DeFi alanında yeni projeleri desteklemeyi amaçlayan yeni bir girişim başlatmak için ortaklık kurdu.

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance, DeFi ile ilgili bir programın ilk sponsorları arasında olabilmek için Orbs adlı bir İsrail blok zinciri şirketi ile işbirliği yaptı. DeFiOrg hızlandırıcı olarak adlandırılan bu program, merkezi olmayan finans alanında araştırma, geliştirme ve topluluk katılımını artırmayı amaçlamaktadır.

Binance – Orbs İş Birliği

Malta merkezli dijital varlık borsası, paylaştığı basın bülteninde yeni girişimini duyurdu. Hızlandırıcıyı “araştırmayı, açık kaynaklı yazılım geliştirmeyi ve topluluk katılımını desteklemeye adanmış” bir program olarak tanımladı.

Hızlandırıcının arkasındaki fikir, adil dağıtım, topluluk mülkiyeti, yenilik, sorumlu risk yaklaşımı, sürdürülebilir ekonomi ve daha geniş ekosistemle birlikte çalışabilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiş çeşitli projeleri keşfetmek ve onlara yardımcı olmak olarak açıklandı.

Binance ve Orbs arasındaki ortaklık, gelecekteki katılımcılar için çeşitli avantajlar sağlamayı amaçlıyor. Bunlar uzmanlar tarafından belirlenecek finansman fırsatlarını ve piyasa maruziyetini amaçlıyor.

DeFi.org mentorları, Ürün / UX geliştirme, kripto ekonomisi, sağlamlık, ön uç geliştirme ve topluluk ve pazarlama gibi alanlara odaklanacak. Tüm mentorluk programları ve işbirlikleri, çevrimiçi sohbet, görüntülü sohbet uzaktan yapılacak.

Binance ayrıca gelecekteki katılımcılar için ekstra bir teşvik sağlamayı planlıyor. Onay aldıktan ve hızlandırıcının bir parçası olduktan sonra, kripto para borsası, Binance’in Bridging DeFi ve CeFi için başlangıç ​​fonunda yer almak için başvurmaları halinde “özel bir değerlendirme” sözü verdi. Ek olarak, Orbs, şirketin Hibe Programı kapsamında hibe alma şansına sahip olacaklarını söyledi.

Nasıl Çalışıyor?

Hızlandırıcının web sitesi, girişimden yararlanmak isteyen katılımcıların nasıl ilerleyebileceğini açıklıyor. Hızlandırıcının arkasındaki ekibin, anonim olanlar dahil tüm uygulamaları inceleyeceği belirtiliyor.

Projeler yukarıda açıklanan tüm gereksinimleri karşılar ve onay alırsa, hızlandırıcının yardımıyla tüm fikri sıfırdan geliştirebilecekler.

Ek olarak proje, projenin müşterilerin olduğunu iddia ediyor. Buna göre uygulama tamamen müşterilerin özel istekleri neticesinde bireyselleştirilebilecek.

Binance, bu tip girişimlerine devam edecek gibi görünüyor. Sektörün büyümesinde oldukça önemli bir payı bulunan borsa, girişimlerini sürdürüyor.

Kaynak: Crypto Potato

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.