a
NFT

Binance, SHIB/AUD Ticaret Çiftini Kaldıracağını Duyurdu

coinnet
coinnet

Kripto para borsası devi Binance, SHIB/AUD ticaret çiftini listeden çıkaracağını açıkladı. Bugün erken saatlerde açıklanan değişiklik 26 Mayıs 05:00 UTC’de yürürlüğe girecek.

Shiba Inu tokenı etkilenen tek token değil. Binance, SHIB/AUD’nin yanı sıra bir dizi başka ticaret çiftinin de kaldırılacağını duyurdu.

26 Mayıs 03:00 UTC’de listeden çıkarılacak çiftler arasında APT/BRL, AMP/BTC, BEL/ETH, FIS/BRL, GAL/ETH ve GMT/BRL yer alıyor. Birkaç saat sonra 05:00 UTC’de Binance APE/AUD, AVAX/AUD, AXS/AUD, DOT/AUD, FTM/AUD, LINK/AUD ve SAND/AUD ticaret çiftlerini kaldıracak ve ardından sabah 6:00’da GMT/GBP, JASMY/BTC, KP3R/BNB, REI/BNB, SANTOS/BRL, STMX/BTC ve XTZ/BNB ticaret çiftlerini de listeden çıkarılacak.

Borsa, potansiyel kayıpları önlemek için kullanıcılarını listeden çıkarılan çiftlerle ilişkili ticaret botlarını ayarlamaya veya iptal etmeye teşvik etti.

Bu, Shiba Inu’nun Binance’teki durumunu etkileyen bir dizi listeden çıkarmanın sonuncusu. Bu duyuru, Mart ayında SHIB/BUSD işlem çiftinin borsadan kaldırıldığı bir önceki durumu takip ediyor.

Bu yılın başlarında Binance, SHIB/GBP ticaret çiftini ve diğerlerini de listeden çıkardı. Bunlar, 6 Ocak’tan itibaren ALPHA/BNB, ASTR/ETH, CELR/ETH ve DAR/ETH’yi içeriyordu. Platform, bu çiftler için strateji alım satım hizmetlerini de sonlandırdı.

En son listeden çıkarmaya rağmen, kullanıcıların Shiba Inu’yu platformdaki diğer mevcut çiftlerle takas edebileceğine dikkat etmek önemlidir. Yaklaşık 22,95 milyon dolarlık bir hacim kaydeden SHIB/USDT çifti, kripto paranın toplam işlem hacminin %15,45’ini oluşturuyor. Binance ayrıca SHIB/BUSD, SHIB/TRY ve SHIB/DOGE alım satım çiftlerini sunuyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.