a
coinnet

Binance US, Yeni Farklı Bir çok Yerde MTL Aldı

coinnet
coinnet

Binance US Amerika Birleşik Devletleri’nin iki yeni bölgesine genişledi. Değişim platformu Guam ve Amerikan Samoası’nda Para Transmitter Lisansları aldı. Bu durum resmi olarak yatırımcıların resmi web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla Binance US’ye kaydolmasına ve dijital para ticaretine başlamasına olanak tanıyor.

Üstelik yatırımcılar güvenli bir ortamda token satın alabilecek. Satabilecek ve stake edebilecektir. Louisiana, Binance US’nin Para Transmitter Lisansı aldığı bir başka bölgedir. Borsa platformunun şu anda 43 Para Transmitter Lisansı bulunmaktadır.

Hesaplarına kripto para yatırmak ve çekmek isteyen yatırımcılar için çok varlıklı bir kripto cüzdanı mevcut olmaya devam edecek. Binance.US, yaklaşık olarak 150 token için en düşük ücretleri sunmasıyla biliniyor. Bazı BTC işlem çiftleri sıfır işlem ücretine sahip durumda.

Listeye Dahil Edilen Bölgeler

Değişim platformunun 43 MTL’si bulunurken; Guam, Amerikan Samoası ve Louisiana, 2022’de lisans aldığı 10 bölge listesindeki son üç bölgeyi kapsamaktadır. Listeye dâhil edilen diğer bölgeler ise şöyledir:

  • Rhode Island
  • Connecticut
  • Batı Virginia
  • Porto Riko
  • Wyoming
  • Nevada
  • Idaho

Binance US ‘nin İcra Kurulu Başkanı Brian Shroder, platformun en yüksek uyumluluk düzeyinde faaliyet göstermeye kararlı olduğunu garanti etti. Brian amacın ülkedeki lisanslı ve düzenlenmiş değişim platformu olmak olduğunu belirterek kripto değişim platformunun misyonunu özetledi.

Yeni ve deneyimli yatırımcılar, Binance ‘i en çok tercih edilen değişim platformu olarak görüyor ve bu durum Binance platform incelemelerinde dile getiriliyor. Aslında yeni yatırımcılar kripto ticareti yolculuklarına çoğunlukla Binance aracılığıyla başladı. Temel alım satım hesabı sunmak yeni yatırımcıların ticaret sektörüne girmeden önce kendilerini araçlar ve alım satım riskleriyle donatmalarına olanak tanıdığı için çok önemlidir.

Bu kapsamda müşteri desteğine gece gündüz rahatlıkla ulaşılabilir. Yardım almak için diğer bir seçenek ise araştırma makalelerini incelemek veya sohbet yoluyla platformla bağlantı kurmaktır.

Amerikan Samoası, Guam ve Louisiana müşterilerinin keyif alacağı bir diğer özellik de kripto para alım satım işlemidir. Binance’te kripto almak veya satmak için en fazla üç adım gerekir. Bunlar; miktarı girmek, coini seçmek ve al/sat tuşuna basmaktır.

Amerikan Samoası, Guam ve Louisiana 2022’nin son eklemeleridir. Binance US ‘nin de yıl bitmeden daha fazla bölge ekleme olasılığı vardır. Önümüzdeki yıl, borsa platformunun MTL’ leri alma konusundaki mevcut başarısını yenmek için daha fazla güvenle ilerlediğini göreceğiz.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.