a

Binance, Yeni Bir Token Listedi: Borsada Yüzde 108’i Gördü!

coinnet
coinnet

Hem stratejik genişlemeyi hem de kullanıcılara çeşitli seçenekler sunma taahhüdünü işaret eden bir hareket gerçekleşti. Binance, yakın zamanda Ethena’yı (ENA) geniş kripto para birimi ürünleri paketine entegre etti. 

ENA’nın dahil edilmesi, Binance Simple Earn, Convert, Margin, Futures ve Auto-Invest gibi önemli platformlara yayılmasıyla ortaya çıktı.

Binance Simple Earn ve Binance Convert’in anında kullanılabilirliği ile kullanıcılar artık ENA’ya sorunsuz erişime sahipken, Binance Marj, Binance Vadeli İşlemleri ve Binance Auto-Invest’e gelecek entegrasyonlar, Binance’in çok çeşitli yatırım tercihlerini ve stratejilerini barındırmaya yönelik proaktif yaklaşımının altını çiziyor.

Ethena (ENA) Tokenlerini ve Ethena Labs’ı Talep Etmek ENA Tokenleri için Airdrop

Binance, Ethena (ENA) listelemesini bugün sabah saatlerinde yaptı. Bu gelişen varlıkla etkileşim kurmak isteyen kullanıcılar için erişilebilirlik sağlar. ENA’yı satın almak isteyenler, BNB Simple Earn’de ENA Esnek Ürünlerine abone olmayı veya 4 Nisan’da stoklanmaya devam eden BNB Auto-Invest’te desteklenen ödeme seçeneklerini kullanmayı tercih edebilir.

Ayrıca piyasaya giriş yapmasıyla direkt ENA paritesinde alım yapabilmek mümkün. Ek olarak yatırımcılar, herhangi bir işlem ücreti ödemeden, Binance Convert’de BTC ve USDT gibi önde gelen kripto para birimlerine karşı ENA’dan yararlanarak ticaret fırsatlarından yararlanabilirler. Ayrıca Binance Margin, ENA’yı yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak tanıtmaya hazırlanıyor.

Ethena (ENA) Piyasa Performansı 

Binance’de son listelenmesinin ardından Ethena (ENA), yatırımcı ilgisinin ve tokenin potansiyeline olan güveni gösterdi. Piyasa faaliyetinde kayda değer bir artışa tanık oldu. ENA’nın canlı fiyatı, listelenmesinin ardından 0.300 dolardan 0.840 doların üzerine çıkarak önemli bir artış yaşadı. Ancak şu anda 0,60 dolardan işlem görüyor.

ENA’nın mevcut piyasa değeri 841,63 milyon dolar, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 8,86 milyar dolara ulaşıyor. Maksimum arzında tokenin doğasında var olan önemli değer teklifini vurguluyor. 

Ek olarak, ENA’nın pazar hakimiyeti, artan etkisinin ve varlığının altını çizerek %0,0337’lik bir artış kaydetti. 1,43 milyar ENA’lık bir dolaşım arzı ve maksimum 15 milyar ENA arzı ile token, büyüme ve kullanım için geniş bir alana sahiptir. Onu gelişen kripto para ekosisteminde kilit bir oyuncu olarak konumlandırır.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.