a
NFT

Bitcoin Fiyatı Sabit Kalırken Balinalar Birikim Eğilimi Gösteriyor!

coinnet
coinnet

Bitcoin (BTC) fiyatı Kasım ayının son haftasında istikrar kazanırken, balinaların nasıl hareket edeceği sorusu önem kazanıyor. Belki de Bitcoin birikim dönemi başlamıştır!

Son günlerde Bitcoin fiyatında bir duraksama yaşanıyor. Kripto piyasaları birkaç gündür önemli bir hareket göstermemekte ve önde gelen kripto para birimi BTC 37.000 $ civarında stabilize oldu. Boğalar kontrolü elinde tutuyor gibi görünse de, trend onların etkisi altında olmayabilir.

Ayrıca, piyasaların yılın son işlem aşamasına yaklaşmasıyla birlikte yatırımcılar aylık kapanış sırasında bazı ikonik olaylar bekliyor. Ancak, sakin bir piyasa bekleniyor çünkü BTC fiyatına önemli bir dalga vurabilecek bir gelişme çok yakın değil gibi.

Son fiyat düşüşü Bitcoin fiyatını kesişme noktası etrafında işlem yapmaya zorladı. Ayılar bu bölgede hayatta kalmak için çaba sarf ediyor ve güçlerini sık sık kullanıyor. Mevcut fiyat hareketi, düşüşten sonra bir yükseliş kapanışının gerçekleşebileceğini, ancak fiyat aralığının değişmeyebileceğini gösteriyor.

Ayılar şu anda ticarette hakim gibi görünüyor ve bu durum devam eden bir düşüş trendini işaret ediyor. BTC fiyatının, aylık kapanıştan hemen önce 36.600 $ civarında acil destek seviyesini test etmek için düşmesi muhtemeldir. Ayrıca Bitcoin fiyatının aynı seviyelerde bir toparlanma başlatarak aylık kapanışa izin vermesi bekleniyor.

Balinalar Bitcoin (BTC) Biriktirmeye Devam Ediyor

Balinalar ise birikmeye devam ediyor. Yılın başından bu yana Bitcoin önemli bir güç gösterdi ve %125’in üzerinde bir artış kaydetti. 20.000 $’lık bir sıçrama, yıllık ticareti yükselişle kapatma olasılığını arttırıyor. Fiyatlar dar bir aralıkta dengelendiği bir dönemde, balinalar aktif hale geldi ve sürekli olarak BTC biriktiriyor.

İlk 20’deki bir balina, 21 Kasım’da yaşanan düşüşe rağmen sürekli olarak Bitcoin biriktiriyor gibi görünüyor. O günden beri balina küçük miktarlarda BTC biriktiriyor gibi görünüyor. Bu durum fiyatın kritik destek seviyesinin üzerinde kalmasını desteklediğini gösteriyor.

Genel olarak Bitcoin (BTC) mevcut fiyat hareketinden bağımsız olarak sağlıklı bir yükseliş sergilemesi ve Aralık ayının başlarında 38.000 $ engelini aşması bekleniyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.