a
coinnet
coinnet

Bitcoin fiyatı, birkaç işlemden önce 25.000 $ ‘dan düştükten sonra 24.000 $ ‘lık fiyat seviyesinin üzerine çıktı. Geçtiğimiz hafta boyunca Bitcoin %6’lık bir kazanç sağladı ve günlük grafikte kripto para %1 düştü. Bu durum düşüşü ifade ediyordu.

Bitcoin, grafikteki yükselişin bir göstergesi olan daha yüksek seviyeler oluşturmuştu. Kripto para piyasasının hakimiyetini sağlayan en büyük kripto birimi bir süre boyunca 24.000 $ ‘ın üzerinde kalmayı başarması durumunda, yaklaşan işlemlerde 27.000 $’ ı hedefleyebilir.

Bitcoin`in ivme kaybetmesi durumunda, 23.000 $ seviyesine düşebilir. BTC teknik analizi, devam eden yükselişe işaret etti. Bu da satın alma gücünün piyasadan uzaklaşmadığı anlamına geliyordu. Bugün Bitcoin piyasa değeri 1.2 Trilyon dolar seviyesindeydi ve son 24 saatte % 1.6’lık bir düşüş yaşandı. Bitcoin, 27.000 dolar seviyesinde zorlu bir direnç yaşayacak. Şu anda 24.000$ seviyelerinde olan BTC %8`lik bir yükselişin ardından 27.000$ seviyelerine takılabilir.

Bitcoin Bir Düşüş de Gösterebilir

BTC tarafında 27.000$`dan önce bir direnç daha mevcut. O da 24.500$ direnç seviyesi. Bitcoin 24.500 dolarlık direnç bölgesini temizleyemezse, aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir. Aşağı yönde bir destek 23.780 dolar seviyesine yakın demektir. Bir sonraki büyük destek şimdi 23.500 dolar seviyesine yakın duruyor. Aşağı yönlü bir kırılma ve 23.500 dolar seviyesinin altında kapanması keskin bir düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda, fiyat 22.750 dolar seviyesine doğru düşebilir.

Bitcoin 24.500 dolarlık direnç bölgesini temizleyemezse, aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir. Aşağı yönde acil bir destek 23.780 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek şimdi 23.500 dolar seviyesi gibi görünüyor. Aşağı yönlü bir kırılma ve 23.500 dolar seviyesinin altında kapanması büyük bir düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat, 22.750 dolar seviyesine inebilir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.