CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

BTC Hakkında İlginç İstatistik

btc, BTC Hakkında İlginç İstatistik

Yakın zamanda yapılan bir anket, çoğu BTC yatırımcısının, potansiyel olarak varlıklarını elden çıkarmadan önce altı basamaklı bir fiyat görmeyi bekleyeceğini ortaya koydu.

Kripto para piyasası, son birkaç aydır, bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesi ve birkaç token dahil olmak üzere etkileyici kazançlar elde etti.

Bu nedenle bazı kripto para analistleri, BTC ile ilgili alım satım konusunda bir anket yapma kararı aldı. Twitter üzerinden bir anket gerçekleştirildi.

BTC Zirveye Çıkarsa Ne Yaparsınız?

Birincil kripto para birimi 2020/2021 boğa koşusuna öncülük etti. Bitcoin, Ekim ayı başından bu yana 10.000 dolar seviyesinden 42 bin dolar seviyesine yükselere, değerini 4 kat arttırmış oldu.

Birkaç bin dolarla yeniden takip edilmesine rağmen, BTC yalnızca 2021’de hala yaklaşık% 10 arttı. Bu, çoğu varlıklarından bazılarını elden çıkarmayı planladığında veya planladığında topluluk içinde tartışmaları gündeme getirdi.


Kripto analisti Josh Rager, Twitter’da şu soruyu sordu: “Bir sonraki zirvede sahip olduğunuz varlıklardan ne kadar Bitcoin satmayı planlıyorsunuz?”

İlginç bir şekilde, en çok oyu alan cevap (% 34,4), yatırımcıların başka bir fiyat zirvesi durumunda BTC hisselerinin tamamını olmasa da çoğunu terk etmeyi planladıklarını gösteriyor.

Bazı yorumlar, birçok yatırımcının paralarını bir sonraki zirvenin ötesinde bile tutmayı planladığını gösterirken, Diğerleri her döngünün kendi zirvesine ve daha sonra geri çekilmesine sahip olduğunu belirtti. Sonuç olarak, en zorlu Hodler’lara bile bir noktada kar almayı düşünmelerini tavsiye ettiler.

Hangi Fiyata Satardın?

Popüler analist Filb Filb tarafından başlatılan bir başka anket, BTC yatırımcılarının satmak istediği fiyat hedeflerine ışık tutulmasını sağladı.

Katılımcıların çoğunluğu, varlık fiyatı altı haneli bir bölgeye girdikten sonra satmayı düşüneceklerini ortaya koydu.

Bununla birlikte, Nugget News’ Alex Saunders, özellikle bu ekonomik belirsizlik dönemlerinde BTC holdinglerini satmak için bir fiat fiyatı bekleme fikrine karşı çıktı:

Bitcoin’i tam olarak anlayanlar, kişisel olarak sizin için çok değerli olan somut bir şey satın almanız gerekmedikçe, M1 & M2’yi %30 oranında artırıyorlarsa satmanıza gerek olmadığını iyi biliyorlar.

Alex Saunders

Kaynak: Crypto Potato

Benzer Yazılar

Bitcoin ve Altcoinler Engelleri Aşma Girişiminde

Ayşe sevgin

Uzmanı Açıkladı: Bitcoin Halving Sonrası Boğa Koşusu Gelecek Mi?

Doğan Şahin

Peter Schiff: Bitcoin Enflasyondan Korumaz

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku