a

Kripto piyasaları Temmuz ayında durgun bir geri dönüş yaşadı. İnsanların birleşme beklentilerinden kaynaklanan kazanımlarla Ethereum (ETH) liderliği aldı. Diğer önemli kripto girişimleriyle birlikte Bitcoin (BTC) de aynısını yaptı. En tanınmış memecoinlerden biri olan Shiba Inu (SHIB) da küçük bir toparlanma kaydetti.

Travis Johnson’ın oyun mağazası SHIB Super Store’un Twitter hesabı, topluluğa Amazon’un SHIB Burns’e sağlam katkısını hatırlattı. Tweet’e göre, Amazon her gün yaklaşık 5 ila 50 dolar değerinde SHIB yakmaya katkıda bulundu.

SHIB süper mağazasından alınan detaylar, 2.615.765.687 SHIB’nin yalnızca mağaza tarafından yakıldığını ortaya koyuyor. Platform, yalnızca 2 Ağustos’ta 2.588.178 SHIB yakımına katkıda bulundu. Genel yanma oranı göz önüne alındığında, katkı iyi bir rol oynamaktadır. Ancak yanma hızının kendisi en iyi seviyede değil.

Son 24 saatteki yanma oranı sadece %14.04 olup, 61.278.434 SHIB’nin yanmasına katkıda bulunmuştur. Yanma oranı, üç basamaklı yanma günlerine kıyasla nispeten daha düşük.

Shibburn web sitesindeki rakamlar, 410.376.134.764.786 Shiba Inu’nun tedariğinden bugüne ne kadar yakıldığını gösteriyor.

Ethereum balinaları 150 milyon dolar Shiba Inu topladı

WhaleStats, Shiba Inu holdinglerinde 657.836.948 doların üzerindeki büyük 5.000 ETH balina varlığına ilişkin bir rapor yayınladı. Balina analitik platformu Pazar günü, en iyi Ethereum balinaları tarafından 508.672.407 $ değerinde Shiba Inu’nun tutulduğunu açıkladı. WhaleStats’ın son raporu, balinaların SHIB varlıklarında 150 milyon dolarlık bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

En büyük 100 ETH balina holdinginin analizinde SHIB, Silverway coinin ardından ikinci sırada yer alıyor. SLV, en iyi kripto paralar tek haneli rakamlar elde etmek için mücadele ederken bile son 24 saatte %24’ün üzerinde kazanç elde etti. SHIB ayrıca balina holdinglerinin %11,48’ini oluşturmaktadır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.