CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX Global Online Event Redemption’dan Son Tarih Duyurusu

cocos-bcx, Cocos-BCX Global Online Event Redemption’dan Son Tarih Duyurusu

Cocos-BCX, 19 Ocak 2021’de (UTC+8) saat 3:00’de COCOS token azaltma planını başlatacak ve 21 Ocak 2021’de tamamlaması bekleniyor.

Toplam COCOS miktarı 100.000.000.000’dan (yüz milyar) 100.000.000’a (yüz milyon) düşürülecek. Kullanıcılar tarafından tutulan toplam Coco miktarı (birim) de azaltılacak. Ancak toplam holdinglere karşı gelecek olan miktar aynı kalacak.

İndirim döneminde COCOS airdrop aktivite ödüllerinin miktarında belirsizliği önlemek için bir önlem de alınacak. Cocos tüm küresel airdrop faaliyetleri için COCOS ödülleri-BCX 3 önceki standartlara uygun biçimde değıtılacak.

Dağıttığımız en son topluluk etkinliği ödülleri şunları içerir: Noel Weibo ve Twitter Telegram etkinlik ödülleri, seri №6 Cocos-BCX, Ama Review, Twitter ve Telegram etkinlik ödüller, yeni yıl sürprizleri, Weibo ve Twitter airdrop ödülleri.

Tamamlanmış ancak dağıtılmamış olan topluluk etkinliği ödülleri şunları içerir:

Yeni Yıl sürprizleri,Telegram airdrop ödülleri, 2021 Cocos Major Event Airdrop, Weibo ve Twitter video repostları ve 2021 Cocos-BCX activity rewards gibi büyük etkinlikler.

Bu nedenle, Cocos-BCX Çince ve İngilizce Telegram, Weibo, Twitter ve resmi hesaplar ve diğer platform etkinliklerinin kullanıcılarının mümkün olan en kısa sürede resmi personelle iletişime geçmeleri ve gerektiğinde kazanan bilgileri sağlamaları istenir. İlgili ödüller için 19 Ocak 2021 (UTC) saat 3:00’den önce dağıtacağız.

Bir kullanıcı, 19 Ocak 2021’de (UTC) saat 3:00’den önce bir etkinlik için kullanıcının MainNet adresini zamanında sağlayamazsa, durumu kullanıcının kendi hatası olarak ele alacağız. Bu nedenle ödül yeniden yayınlanmayacaktır. Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Cocos-BCX Hakkında Daha Fazlası İçin

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 30/03/2020 ~ 06/04/2020

Doğan Şahin

SINOVATE Haftalık Güncelleme 21/09/2020 ~ 28/09/2020

Kasım ERTAŞ

INDEX Chain ile Dandelion ++ Entegrasyonu – IDX

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku