a
coinnet

Coinbase, Önde Gelen Altcoin’i Yeniden Listeleyebilir

coinnet
coinnet

Ripple-SEC mahkemesi işlemlerinde, borsanın baş hukuk görevlisi Paul Grewal’a göre XRP, Coinbase’de yeniden listelenebilir. Davayla ilgili nihai karar, borsanın token ile nasıl ilerleyeceğini belirleyecek.

Grewal Geçenlerde Tony Edwards ile Thinking Crypto Podcast’inde konuştu. Orada, XRP’yi yeniden listelemenin güçlü bir olasılık olduğunu belirtti. Yine de, bir kararın ne zaman geleceği ve neleri gerektirebileceği konusundaki belirsizlikle, kararın nihai olarak birkaç farklı faktöre dayandığını belirtti.

Ripple – SEC Savaşı Devam Ediyor

İki yıldan fazla bir süredir Ripple ve SEC arasındaki mahkeme savaşı, kripto topluluğundaki söyleme hakim oldu. Dahası ABD düzenleyicisi, XRP’nin menkul kıymet statüsüne karşı savaşırken, Ripple dijital varlığını haklı çıkarmaya yaklaşıyor.

Şimdi bu mücadele potansiyel olarak sona erdiğinde, XRP’nin Coinbase’de yeniden listelenme şansı var. Borsanın baş hukuk görevlisi Paul Grewal, olasılığı tartışmak için Tony Edwards ile Thinking Crypto Podcast’inde yer aldı.

Yaklaşan karar hakkında konuşan Grewal, tokenin yeniden listelenmesinin tamamen hem kararın gerekçelerine hem de hakim tarafından sağlanan muhakemeye bağlı olduğunu belirtti. Ek olarak Coinbase, mahkemelerin yeniden listeleme işlemini onaylayıp onaylamayacağını değerlendirecektir.

“Yani pek çok şey bu mahkeme kurallarının ayrıntılarına bağlı olacak. Bunun bazıları için çok tatmin edici olmayacağını biliyorum. Ancak halka açık bir şirket olarak bu alanda ve federal mahkeme davasının konusu olan herhangi bir token ile ilgili olarak dikkatli davranma sorumluluğumuz var” dedi.

Daha önce Coinbase, hte SEC davasının doldurulmasının ardından 2021 yılının Ocak ayında XRP ticaretini askıya almıştı. Şimdi, bu yasal işlemler potansiyel olarak sona ererken, XRP topluluğu borsaların Ripple lehine olumlu bir karara nasıl tepki verdiğini gözlemlemeye hevesli.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.