a
coinnet

Coinbase Singapur Kullanıcıları İçin Yeni Özellikler Getirdi

coinnet
coinnet

Coinbase uluslararası genişleme yolculuğuna Singapur’da başlayacağı hakkında duyuru yaptı. Bu hamle Coinbase kullanıcılarına kripto varlık ticareti yaparken sorunsuz, rahat ve güvenli deneyim sunma çabalarının bir parçası olarak geliyor.

Şirket perakende platformunu yükseltmiş durumda. Ayrıca Standard Chartered ile platformu daha da erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlayan yeni stratejik bankacılık ortaklığına sahip.

Singapurlu müşteriler Singapur’daki herhangi bir yerel bankayı kullanıp Coinbase hesaplarına ve hesaplarından ücretsiz olarak kolaylıkla para aktarabilecek.

Bu özellik kullanıcılara varlıkları üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol sağlayacak. Böylelikle banka transferlerini kullanarak Coinbase hesaplarına kolay bir şekilde para yatırmalarına ya da hesaplarından para çekmelerine olanak tanıyacaktır.

Coinbase ayrıca Singapurluların uygulamalarında kullanmaya alışkın oldukları tanıdık ve güvenli bir 2 tıklama deneyimi olan Singpass’ı tanıtıp kullanıcıların platforma katılmasını daha da kolaylaştırdı.

Ek olarak, ABD’nin en iyi borsası Yardım Merkezini yükseltti. Ayrıca uzman ekibi kullanıcıların sahip olabileceği soruları yanıtlamak ve canlı sohbet dahil olmak üzere bir dizi araç aracılığıyla destek sağlamak için hazır durumda.

Eğitim Kaynakları ve Mevzuata Uygunluk

Borsanın platformu 200’den fazla varlık sunarak kullanıcılara Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto varlıklarına daha fazla erişim sağlıyor.

Şirket ayrıca, müşterileri kripto ekonomisi hakkında eğitmek ve piyasada güvenli şekilde gezinmek için ipuçları sağlamak üzere tasarlanan kapsamlı kaynak kataloğu olan Coinbase Learning’i yarattı.

Coinbase, ada devletinde düzenlenen Dijital Ödeme Simgesi (DPT) hizmetleri sunmak için Ödeme Hizmetleri Yasası (PSA) kapsamında Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) İlke İçi Onay (IPA) almaktan gurur duyduğunu da söylüyor.

Şirket, uyumluluğun kendisi için her zaman en önemli öncelik olduğunu ve dijital varlıkların ticareti için en güvenilir platform olmak için çaba göstermeye devam edeceğini ifade ediyor.

Singapur küresel bir kripto ve blok zinciri merkezi olmayı hedeflerken, Brian Armstrong liderliğindeki şirket bu hedefleri desteklemeye ve Singapur pazarına en iyi ürün deneyimini sunmaya kararlı olduğunu belirtti.

Coinbase ‘in Singapur’a doğru genişlemesi sektör için önemli bir adımı işaret ediyor. Ayrıca bölgedeki kullanıcılara önemli faydalar sağlayacağı kesin.

Coinbase SEC Davasının Düşürülmesi Talebini Destekliyor

İlgili gelişme olarak Coinbase kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından eski Coinbase ürün müdürü olan Ishan Wahi ve diğerlerine karşı içeriden öğrenenlerin ticareti suçlamasıyla açılan davayı reddetme talebini desteklemek amacıyla amicus özeti sundu.

Coinbase sanıkların davranışlarını kınamasına rağmen, SEC’in borsada listelenen menkul kıymetlerin kendi platformunda olduğu varsayımından dolayı şirket bu talebi destekliyor.

Coinbase menkul kıymet sattığını reddediyor. Fakat düzenlemedeki belirsizlik durumu olmasaydı dijital varlık menkul kıymetleri satmak istediğini belirtiyor.

Borsa Adalet Bakanlığı’nın davasında sanıklara karşı menkul kıymetler yasası suçlamasında bulunmadığını da kaydetti. Ishan Wahi bu davada suçunu kabul etti. Ayrıca kardeşi de suçunu kabul etti.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.