a
coinnet

Bu makalemizde Covesting ve PrimeXBT hakkında faydalı bilgileri sizler için ele aldık…

Merkezi olmayan oracle ağını, akıllı sözleşmelerle gerçek verilere bağlamayı amaçlayan ChainLink (Link)’i duymuşsunuzdur. Şu anda piyasa değeri açısından dünyanın en büyük ilk on kripto para birimi arasında ve ayrıca değeri Ocak 2020’den bu yana tam olarak %100 arttı.

Bir sonraki büyük kripto biriminin ne olacağını merak ediyor olabilirsin. %100 kâr elde etmek için neye yatırım yapabilirsin?

Adaylardan biri Covesting’dir. Bu incelemede size Covesting’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve en önemlisi katılmanız gerekip gerekmediğini özetleyeceğiz.

Covesting Nedir?

Covesting, Cebelitarık’ta kayıtlı küresel bir fintech (Finansal Teknoloji) şirketidir. Peki Covesting’i bu kadar özel kılan nedir?

Birincisi, firma dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşteriler için en geniş yazılım çözümleri yelpazesini sunmaktadır.

Ayrıca, Cebelitarık’taki düzenleyici kurumlardan Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT) lisansı alan dünyaki öncü şirketlerinden biri oldu. Bu kimlik bilgileriyle Covesting, 2020’de bir sıçrama yapmaya hazır görünüyor.

Covesting, “copy trade (kopya ticaret)” veya “social trading (sosyal ticaret)” olarak bilinen bir yöntem kullanarak tüccarları takipçileriyle buluşturuyor. Kullanıcıların deneyimli satıcıları takip etmelerini sağlıyor ve ayrıca Covesting, deneyimli kullanıcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamanıza izin veriyor.

Her iki tarafın da kâr etmesini sağlayan akıllıca bir stratejidir. Tüccarlar, kâra geçtiğinde, ücretlerin bir kısmını takipçilerinin özkaynaklarından elde ederken, takipçiler olağan zorluklardan veya bilgi engellerinden hiçbiri olmadan küçük bir ücret karşılığında ticaret yapabilirler. Sevilmeyecek gibi değil ki…

Platformun, COV adında daha sonra detaylı olarak inceleyeceğimiz kendi token (coin)’i vardır.

PrimeXBT nedir? Covesting’in Ortağı

Covesting, Bitcoin ‘e odaklanan ancak aynı zamanda forex, hisse senedi endeksleri,

ham madde ve daha fazlasını sunan ödüllü bir marjin ticaret platformu olan PrimeXBT ile ortaklığa sahiptir.

Platform, 1 milyar ABD dolarının üzerinde işlem hacmine sahip ve hatta bunun

yanında 2020 ADVFN Uluslararası Finans Ödülleri’nde En İyi Bitcoin Marjin Ticaret

Platformu ödülünü kazandı.

PrimeXBT platformu şunları sunuyor:

 • Kripto para birimleri ile 100 kata kadar kazanç sağlamak.
 • Birden fazla likidite sağlayıcısından alınan toplu likidite.
 • Ticaret için çok çeşitli teknik analiz araçları.
 • Güvenli bir ticaret ortamı sağlayan sağlam güvenlik protokolleri.

Convesting’i PrimeXBT Üzerinden Kullanmak

Kullanıcılar, PrimeXBT’de Covesting alanına girdiklerinde, şeffaf bir şekilde fon ve ticaret stratejileri oluştururlar. Bu, potansiyel takipçilerin işlemlerini kopyalamaya karar vermeden önce geçmiş performanslarını ve her bir fona ne kadar sermaye yatırdıklarını görmelerini sağlar.

Kullanıcılar tüccarlara göz atabilir, sonuçlarını görebilir ve kimi takip edeceklerini seçebilirler. Böylece ticaret yapmaya veya piyasa hakkında bilgi edinmelerine gerek kalmadan pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Takipçi çektikçe tüccarlar bir itibar ve ikinci bir gelir kaynağı oluşturabilme şansını elde etmiş olurlar. Eğer yaptıkları işte iyilerse, çok kârlı olabilirler.

Neden COV?

Covesting’in token (coin)’i COV şu anda yatırımcılar tarafından kullanılabilir. Covesting platformunda COV kullanabilir, aynı zamanda değeri artarsa ​​ciddi kârlar da getirebilirsiniz.

Dolaşımdaki 18.000.000 COV token (coin)’ler ile birlikte toplamda sadece 20.000.000 arz ile sınırlı olan bir kaynak mevcut. İddiaya göre, arzın %50’si “güçlü ele” ait. Covesting, token (coin) araçlarını bölecek, Core ve Secondary token (coin) araçları arasında bölüşecek.

Covesting’in iddialı hedefleri sayesinde COV token (coin) fırlayacak gibi görünüyor.

Covesting, PrimeXBT ile zaten bir ortaklık kurduktan sonra, gelecekte white-label

lisans anlaşmaları yoluyla daha fazla third-party platformlar ile ortaklık yapmak

istiyor. Bu önemli ortaklar göz önünde bulundurularak ek yardımcı programlar tasarlanacaktır.

Hem Covesting hem de PrimeXBT, işlem ücreti indirimleri elde etmek, başarı ücretlerini artırmak ve takip etme limitini artırmak için COV token (coin)’i PrimeXBT’ye entegre etmeyi planladıklarını açıkladı.

İşlem Ücreti İndirimi: Strateji yöneticileri, COV’ye sahiplerse, işlem ücreti indirimleri gibi çeşitli fırsatlardan yararlanacaklar. Ücret azaltma katmanları %10 ile %100 arasında değişecektir, fakat her bir indirim seviyesi için gereken COV token (coin)’lerinin tam miktarı henüz belirlenmedi.

Başarı Ücretini İyileştirme Yüzdesi: Takipçiler, COV jetonlarını stake ederek başarı ücretlerinin daha büyük bir yüzdesini kazanabilecekler. Covesting şu anda, tüccar ve takipçi arasında paylaştırdığı tüm kapatılmış kârlı işlemlerde başarı ücretlerinin yüzdesini alıyor. Tüccar, takipçi ve platform arasındaki dağılım, piyasa koşullarına bağlı olarak her an değişebilen mevcut oranlara bağlıdır. Henüz belirlenmemiş bir COV token (coin)’ini stake ederek, Covesting karlardan daha düşük bir pay alırken, takipçi ve tüccar daha büyük bir pay alacaktır.

Takip Etme Limitini Artırmak: Token (coin) uygulamasını yüksek tutmak için Covesting, maksimum benzersiz takipçi sayısını sınırlamayı veya sermaye sınırlamaları getirmeyi planlıyor. COV token (coin)’lerini stake etmek, kullanıcıların ek takipçilere ve daha yüksek sermaye limitlerine sahip olmasını sağlar.

Token (Coin) Yakımı

Covesting, ürettiği ücretlerin bir kısmını aylık veya üç aylık aralıklarla yakmayı hedefliyor. Bağlı kuruluş kazançları, ücret indirimleri ve diğer masraflar hariç tutulduktan sonra ücretleri hesaplayacaktır.

Genel olarak, COV token (coin) orta vadede güçlü bir potansiyele sahiptir ve Covesting, sadık destekçilerden oluşan çekici bir topluluğa sahiptir.

Diğer platformların yanı sıra, COV token (coin)’i fiyatının PrimeXBT’de Covesting

modülünün piyasaya sürülmesiyle ilgili haberlere olumlu tepki verdiği KuCoin’de

takas edebilirsiniz.

COV Stoke Etmenin Faydaları

Hala Emin Değil Misiniz? İşte Covesting’in ve COV token (coin)’in avantajlarının hızlı bir özeti:

 • Güvenilir ekip
 •  Sınırlı token (coin) arzı (daha yüksek değer anlamına gelir)
 •  Lisanslı ve denetime tabi şirket
 •  Jeton hâlâ radarın altında (düşük değerde)
 •  Popüler bir ticaret platformuyla ortaklık
 •  Gelecekteki yardımcı program ve token (coin) yakma
 •  Sadık destekçilerden oluşan güçlü topluluk
 •  TradingView’de analist tavsiyeleri alındı

Sonuç Olarak

Gördüğünüz gibi Covesting, birçok faktörün kendi lehine işlediği umut verici bir platformdur. Ancak sadece bizim sözümüzle kalmayın paranızı yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

COV Token (Coin) hakkında daha fazla bilgi edinmek için Covesting sitesini ziyaret edin. PrimeXBT’de marjin ticareti kriptosunu denemek isteyebilirsiniz 50 ABD doları tutarında bir hoşgeldin bonusu almak için bu bağlantıyı kullanın (yalnızca yeni kullanıcılar için).

Tüccarları takip ederek ne kadar iyi performans gösterdiklerini de görebilirsiniz. Ancak geçmiş performansların gelecekteki sonuçları her zaman garanti etmediğini unutmayın.

Son olarak, stratejinin platformda ne kadar süredir aktif olduğuna dikkat edin; strateji ne kadar yeni olursa, o kadar fazla risk taşır. Kaybetmeye hazır olmadığınız fonlara yatırım yapmayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.