a
NFT
coinnet
coinnet

Adapad kendisini Cardano ekosistemi için ilk deflasyonist fırlatma rampası olarak tanımlıyor ve aynı şirket tarafından piyasaya sürüldüğü için ETHPad , BSCPAD ve TRONPAD’a benzemektedir. ADApad, Cardano Platformunda oluşturulacak yeni projeler için bir kuluçka olmayı hedefliyor.   

Adapad ve ekip, platformlar arası lansmanlar üzerinde tam kontrole sahip olmayı, likidite keskin nişancı bot korumasını etkinleştirmeyi ve kendi çapraz zincir köprüsüne ve kanıtlanmış bahis sistemlerine sahip olmayı hedeflemektedir.

ADAPAD , Ethereum ve Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir projedir. Ekip, İDO katılımcılarına KYC  prosedürlerini uygulayarak İDO’da tam şeffaflık ve güvenlik sağlamaktadır. 

Kullanıcılar , coin’lerini stake ederek KYC sürecini tamamladıktan sonra kullanıcılar Cardano blok zincirindeki IDO’lara katılabilir. Kullanıcılar Stake ettikleri ADAPAD miktarlarıyla orantılı olarak ön satıştan pay alma hakkı kazanırlar.

Copper 25000, Bronze 50000, Silver 10000, Gold 20000 ADAPAD Stake’i gerektirmektedir. Ek olarak ise , ADAPAD stake edenler IDO’larda %10’luk bir vergiden yararlanır. %7.5′ ADAPAD Stake edenlere dağıtılırken %2.5 ise deflasyonist olması için yakılır. Stake eden kullanıcılar 8 hafta boyunca stake etmek veya %25 zararla çekebilirler.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.