CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Dogecoin Artık Amerika ATM’ lerinde İşlem Görmeye Başlayacak

Dogecoin, Dogecoin Artık Amerika ATM’ lerinde İşlem Görmeye Başlayacak

Önde gelen Bitcoin ATM operatörü CoinFlip, Dogecoin için de ATM desteği vermeye hazırlanıyor. Bu destek Dogecoin’ in daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacak. DOGE bu şekilde ayrıca bir ödeme şekli olarak da kullanılabilecek.

Daha Fazla ATM’ de DOGE İşlenecek

ABD’ deki en büyük Bitcoin ATM sağlayıcısı CoinFlip, 1800′ den fazla ATM’ si ile Dogecoin hizmeti vermeye hazırlanıyor. Ağını DOGE için kullanacak olan firma en küçük kasabalara bile DOGE hizmeti getireceğini söylüyor.

CoinFlip kurucu ortağı ve CEO’ su Daniel Polotsky, Dogecoin’ in internetteki bir akımdan ortaya çıktığını sölüyor. Ve artan popülaritesinin de etkisiyle DOGE’ ye destek vereceklerini söylüyor. Elon Musk, Snoop Dogg, Gene Simmons ve Kevin Jonas gibi ünlülerin de Dogecoin’ e olan desteği de bu gelişme için uygun zamanın şimdi olduğunu gösteriyor.

CoinFlip, Bitcoin ATM ağının boyutunu geçen yıl üç katına çıkardı. Bu sayede kripto paralara ulaşım kolaylaştığı için gelirler de %360 gibi büyük bir oranda artış gösterdi.

Dogecoin, Dogecoin Artık Amerika ATM’ lerinde İşlem Görmeye Başlayacak

CoinFlip’ in bu başarısı Dogecoin için de oldukça faydalı bi gelişme olacağını gösteriyor. Bu sayede DOGE’ nin benimsenmesi daha da kolaylaşacak gibi görünüyor.

Dogecoin geliştiricileri de en başlardaki DOGE ivmesini tekrar yaşamak için çalışmalar yapmaya başladı. Protokolün en baştaki ilgiyi görmesi ve aynı ivmeyle yükselmesi hedefleniyor. Baş geliştirici Ross Nicoll, geliştirmelerin yapıldığını ve DOGE’ nin artık ödeme şekli olarak kullanılmaya hazır olduğunu söylüyor.

CoinNet Twitter hesabını takip etmek için linke tıklayın.

Benzer Yazılar

15 Yaşındaki Hacker, CEO’dan 24 Milyon Dolarlık Kripto Para Çaldı

Doğan Şahin

Biden’ın Yeni Hazine Bakanı BTC Hayranı Değil

Yavuz Cem AKYOL

BTC, 100 Bin Dolar Seviyesini Görebilir mi?

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku