CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

EasyFi Ve Injective Protokol ‘ü Katman 2 İçin Yeni Merkezsiz Lending Hizmetine Başlıyor

EasyFi Injective, EasyFi Ve Injective Protokol ‘ü Katman 2 İçin Yeni Merkezsiz Lending Hizmetine Başlıyor

EasyFi, Injective Protokol Layer-2 (2.Katman) ekosistemi ile yeni bir teminat piyasası, türev varlıklar ve tokenize edilmiş emtialar yelpazesi ile kendine markette yer bulacak.

Injective ekosistemi, CFD’lerin(Fark kontratları), sürekli takas işlemlerini ve daha fazlasını çeşitli şekillerde ticaretini destekleyen sağlam, yüksek oranda parametreleştirilebilir bir DeFi protokolüdür.

Kapsamda eklenecek Synthetic varlıklar için buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

EasyFi Injective, EasyFi Ve Injective Protokol ‘ü Katman 2 İçin Yeni Merkezsiz Lending Hizmetine Başlıyor

İş birliği ile güçlenecek alanlar

Injective Protokol, 2.katman merkezsiz kripto para borsasının ilk örneğidir. Ücretsiz işlemler ve farklı ağlar üzerinde kullanılabilmesi ile kripto paralar için önemli özelliklere sahiptir.

Yapılan iş birliği ile beraber atılmak istenen adımlar;

  • EasyFi, uygulamanın lending(Borçlanma) modulüne, Injective Protokol ‘ü ile tokenize edilmiş yeni türevler ekleyecektir.
  • Injective exchange şu anda Amazon, Tesla, GameStop ve Twitter için hisse senedi vadeli işlemlerine de sahiptir.
  • Easyfi ve Injective, yukarıdaki varlıkları EasyFi’ye eklemek için çalışmalar yürütecektir.
  • Hisse senedi vadeli işlemleri için elinde tutan kullanıcılar, EasyFi’nin borç verme protokolünün arz tarafına likidite ekleyebilir ve bunun borçlanma tarafındaki varlıkları ödünç alabilir.

Injective Protokol ‘ü Hakkında

Injective Protokol, ağ katılımı için likidite madenciliği ödülleri kazanmanın yanı sıra, herkesin kendi seçtiği piyasalarda izinsiz bir şekilde oluşturmasına ve ticaret yapmasına olanak tanıyan çok sayıda finansal üründe ticaret yapan çapraz zincir türevleri için ilk evrensel DeFi protokolüdür.

Injective Protokol Zinciri, tamamen merkezsiz bir yan ağ özelliğine sahip 2.katman türev platformudur.

Web sitesi için tıklayabilirsiniz. Twitter sayfası için tıklayabilirsiniz.

EasyFi Injective, EasyFi Ve Injective Protokol ‘ü Katman 2 İçin Yeni Merkezsiz Lending Hizmetine Başlıyor

INJ protokol tokenı hakkında

INJ, Injective Protokol ‘ünün yerel tokenıdır. Injective Protokol ‘ünün (INJ) token arzı 100.000.000 olarak belirlenmiştir. Şu anda dolaşımda 16,055,554 INJ token bulunmaktadır.

Alıcılar ve satıcılar yaptıkları INJ alışverişlerinde transfer ücretleri öderler. Bu sayede çark kendi kendine dönebilir. INJ yayınladığı white paper’a göre %7’lik bir enflasyon payı bırakmıştır. Bu pay zaman içerisinde azalarak %2’lere kadar düşürülecektir.

EasyFi Hakkında

EasyFi kendini kolayca fark ettirebilen pek çok özelliğe sahip. DeFi dünyası için ölçeklenebilir ve birleştirilebilir borç verme protokol ‘leri sayesinde dijital varlıklar üzerinde yeni özellikler sunmaktadır. Halka açık ağlar üzerinden kapsayıcı finansal hizmetleri de sağlamaktadır.

Kripto dünyasına özel yapılacak yeni ortaklıklar ve gelecek projeler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Elon Musk Dogecoin Dedi, Fiyat Yüzde 35 Arttı.

Çin, Hong Kong İle İlk Sınır Ötesi Dijital Yuan Denemesini Tamamladı

Benzer Yazılar

Documentchain – Dağıtılmış Blok Zincirinde Kurcalama Korumalı Belge Revizyon Çalışmaları

Kasım ERTAŞ

BigONE “Simüle Sözleşmeli Ticaret Yarışması” başlatacak…

Kasım ERTAŞ

Kava BUSD Ödül İndirimi

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku